Третій тайм
SIGMA (Кривий Ріг) VS БАСОТА (Кривий Ріг)
Протистояння «SIGMA» і «БАСОТА» по праву можна назвати найцікавішим у першому турі відбору криворізької «дев’ятки»! Це єдиний матч, у якому зійшлися рівні за своїми амбіціями та вмінням суперники. Тож і протистояння на полі дарувало нам інтригу. Початок зустрічі ознаменувався тим, що «БАСОТА» забиває, а «SIGMA» наздоганяє. Однак, потім ситуація змінилася і вже «БАСОТІ» довелося опинитися у ролі наздоганяючих. Зрештою, вирішальною стала середина другого тайму, коли за рахунку 6:6 двічі зміг відзначитися Ігор Замицький у складі «SIGMА». І на цей дубль «БАСОТА» вже не знайшла, відповіді.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




