Третій тайм
«Скіф» VS СКТ "Глобус"-Axxon
Підходячи до звітного двобою, «Скіф» вже знали, як зіграли їх конкуренти, тому завдання команди полегшувалося. Луганчанам було достатньо не програти «географам»,аби здобути золоті нагороди Першої ліги Gold, що врешті решт і сталося. І не могло бути інакше, адже СКТ «Глобус»- Axxon більшу частину своїх матчів завершили в нічию. Тому результат не викликає жодного подиву. Капітан команди «Скіф» Микола Прибіга: «Гарний видався матч. Суперники були рівними. Ми не хотіли програвати, тому вийшов класний двобій. Загалом вся ліга має конкурентні колективи, тут грати було дуже не просто. У підсумку комусь пощастило, комусь – ні. Я вважаю, що в цьому сезоні ми вижали максимум зі свого колективу. Під час перерви нам потрібно поміркувати над збором гравців, адже без належної комплектації у Вищій лізі нема чого робити». Гравець СКТ «Глобус»-Axxon Олександр Курінний: «Власне, ця гра для нас не мала ніякого турнірного значення, хоча поразка мала опустити нас в нижню частину турнірної таблиці, чого ми, звісно, не хотіли. Зібралися і зіграли спокійно. Мали перевагу і трошки не вистачило для перемоги, але ми – найбільш компромісна команда, як нас називають, тому маємо бути задоволені нічиєю, адже програли лише дві гри за підсумками турніру».

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




