Третій тайм
Bravo+ VS Profit
Другий раз Profit грають в фіналах під егідою чемпіонату «В9ку», і вдруге поспіль – поразка. Хоча перед матчем більшість вболівальників схилялася до того, що саме «крокодили» піднімуть трофей над головою. Втім, «жовто-чорні» довели, що попри коротку лаву запасних і провалений в цілому сезон, команда може грати і вигравати. Володарем Кубка Києва «В9ку» став Bravo+! Капітан команди Profit Антон Прибуток: «Ми знали, що Bravo+ є непростим суперником. Знали, що вони – одні з найкращих в Суперлізі, тому очікували на важку гру. Хлопці – справді молодці, ми давно з ними знайомі. Загалом, скільки ми зустрічалися до цього, вони лише вперше нас обіграли. І треба ж було такому статися – це відбулося в фіналі Кубка. Я вважаю, що їхня перемога сьогодні була закономірною. Напевно, в них було трошки більше бажання в очах, тому я хочу привітати Bravo+ та побажати хлопцям успіху в Суперлізі та взагалі в житті». Капітан команди Bravo+ Антон Розвадовський: «З самого початку ми заявилися на Кубок для того, щоби налагодити ігрові зв’язки. Багато гравців не мали великої кількості ігрової практики, до того ж було декілька новачків, от ми й прийняли рішення використати Кубок, як тренувальний плацдарм. Я не хочу сказати, що на шляху до фіналу нам траплялися слабкі суперники, але мені здається, що в Profit опоненти були на порядок важчими – Donbasenergo, «Миротворець», «Талан РС» і так далі. Враховуючи це, нам здавалося, що перемога в фіналі буде також за ними, але нам вдалося здобути перемогу. Маю сподівання, що цей успіх допоможе нам згуртуватися і зберегти прописку в Суперлізі».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




