Третій тайм
«Ібіс» VS «Фокстрот ГК»
«Фокстрот ГК» був припертий до стінки. Команді була потрібна лише перемога, щоби уникнути стикового поєдинку проти АФК «Хунта». Як не намагалися «червоно-білі», але переграти «рибалок» їм не вдалося, тому в той час, коли інші учасники Суперліги будуть відпочивати, хлопцям доведеться скласти ще один останній іспит сезону. Гравець команди «Ібіс» Ярослав Шевченко: «Сьогодні стояло завдання провести матч впевнено і гарантувати собі місце в Суперлізі без огляду на результати конкурентів – і наша команда виконала поставлену задачу. В цілому ми пройшли турнірну дистанцію нестабільно, тому завершили сезон на тій позиції, на якій завершили». Капітан команди «Фокстрот ГК» Юрій Паламарчук: «Гра була важкою. Нам був потрібен результат, однак досягти мети не вдалося. Підсумок матчу незадовільний, тож доведеться тепер змагатися в стиковому двобої. На наступний сезон поки що нічого не плануємо. Все залежить від того, як закінчиться для нас цей плей-офф».

обери місто




Огляд матчів
збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




