Відео третій тайм

(093)431-94-92
BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi GC BARBERSHOP Nadiya



Таблиця

і о
1CП "Радомир"1030
2Авангард1022
3FC Deaf 1016
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Ямковий Ярослав 6 13 2.167
2 Колєснік Єгор 7 13 1.857
3 Савченко Андрій 8 13 1.625
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




Третій тайм

FC Deaf VS CП "Радомир"

СП «Радомир» в якості чемпіона Запоріжжя провів останній поєдинок першості проти бронзового призера FC Deaf – і виграв, завершивши турнір без жодної втрати очок. Проте ця перемога була складною… Дмитро Єсаулов, капітан СП «Радомир»: «Знову виграли з рахунком 2:1, але зіграли погано. Клишоногі якісь... Моменти мали, та не забивали – навіть у порожні ворота не влучали. Про що казати, якщо найкращим гравцем матчу було визнано нашого воротаря? Але гра забудеться, а результат залишиться. Тепер чекаємо на жеребкування. Сподіваємося, що пощастить, і ми не опинимося в «групі смерті». Розуміємо, що ми не фаворити, а така собі темна конячка. Проте надіємося вистрілити». Євген Плечищев, капітан FC Deaf: «Дуже хотілося добре завершити сезон, відібрати нарешті очки в цього суперника. І по грі наче все вдавалося. Навіть попри те, що людей у нас вдвічі менше було. Але грали ми краще! Вони вистояли, витримали, дуже гарно діяв їхній воротар. Ми багато моментів не реалізували, а пропустили через власні помилки. Хочу подякувати всім – своїм хлопцям, організаторам. Усе добре, окрім того, що команд мало, та ще й знялася одна. Готуємося до нового сезону. Нині в призерах – і то добре, але сподіваємося виступити ще краще».