Третій тайм
АФК «Хунта» VS Bronto
Уже в самісінькому дебюті «бронтозаври» показали, що налаштовані рішуче, коли Сергій Дерій відкрив рахунок. Ну, це не дивно, Bronto, хоч і втратив чемпіонство, прагне показати свою силу, до останнього грати лише на перемогу. Втім, такий початок не вивів «чорно-червоних» з рівноваги. Вони гідно змагалися з «пожежниками», але пропустили ще раз на останній хвилині тайму від Олексія Кібеця. А от у другому таймі перевага Bronto стала більш очевидною. Вирішальним став третій гол – у виконанні Олександра Бандура, справжній шедевр за виконанням – після сольного проходу правим флангом. Далі вже «Хунту» добивали Дерій і, як не дивно, Ренат Зіганшин, який випадково став автором автоголу. За рахунку 0:5 Андрій Квасов підсолодив гірку пігулку поразки, забивши у порожні ворота. Але «бронтозаври» негайно забили ще раз зусиллями Дмитра Лабунця, відновивши різницю у п’ять голів. Вітаємо Bronto із заслуженим сріблом і за гру, гідну чемпіонства. P.S. Вибачте, ми поспішили з привітаннями команді Віталія Мухіна. В останньому турі їй належить зустрітися з «Інтергал-Будом», Поразка – і друге місце дістанеться супернику за рахунок переваги в очній зустрічі, тож головне – не програти, і срібло в кишені.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




