Soccer Seco Parimatch3 Parimatch
Укркубок Футбол Parimatch

2021-04-06 17:38:15

Dragon Talisman з другої спроби здобуває Суперкубок!

У неділю команд-учасниць Кубку «В9ку» було вдвічі більше, ніж у суботу, тож ми вже традиційно розіграли два трофеї. Якби ви подивилися на список учасників перед стартом змагань, то без вагань визначили би фаворитів, але за те ми й любимо футбол, що прогнози тут не завжди доречні.
Одразу ж здивував FC Donbass, який, маючи солідний склад, зазнав поразки вже в першому матчі. Загалом на стадії групового етапу «помаранчево-чорні» здобули тільки одну перемогу, перегравши «Комфорт Таун» 3:1, і продовжили змагатися за Кубок, хоча здавалося, що хлопці будуть грати у плей-офф за Суперкубок.
Приємно вразив FC Liv-Comfort, який привіз на турнір одразу дві команди, друга – з приставкою «плюс». Обидва колективи потужно зіграли у групі: так Liv-Comfort набрав сім залікових балів, а Liv-Comfort+ взагалі здобув три перемоги з трьох. Гравці почали жартувати між собою, що було б не погано зустрітися у фіналі Суперкубку, і це дербі таки відбулося, але вже тільки у грі за бронзу.
Однак давайте для початку розберемося з другим за вагою трофеєм, за який змагалися команди, що посіли треті-четверті місця у квартетах. У першому півфіналі FC Donbass спокійно розібрався з FC Getman Kyiv, перемігши з рахунком 4:1, ну а в другому Medium Tactics несподівано легко переграв «Комфорт Таун» 5:1.
Фаворит фіналу був очевидним, але «тактики» змогли дати бій своєму більш класному супернику. Дмитро Свірідов на п’ятій хвилині класними фінтами пройшов одразу трьох захисників «помаранчево-чорних» і відправив м’яч у сітку. Довгий час Medium Tactics тримався, але в середині тайму по черзі Віталій Мельник, Андрій Клочко і Володимир Погребний здобули комфортну перевагу для «Донбасу». Medium Tactics щосили намагався повернутися в гру, але хлопців підводила реалізація. У підсумку FC Donbass переміг з рахунком 4:1 (останній гол провів Андрій Маринич) і став володарем Кубку. Medium Tactics залишився зі сріблом і індивідуальною нагородою кращому гравцю. Приз з рук організаторів отримав Дмитро Свірідов.
У матчі за третє місце FC Getman Kyiv і «Комфорт Таун» в основний час голів не забивали, тож доля срібла вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. «Козаки» своє все забили, а от «Комфорт Тауну» завадила вправна гра на останньому рубежі Ігоря Криворучка. Капітан «Гетьмана» в підсумку став кращим голкіпером Кубку, а його команда здобула бронзу. Що ж до «Комфорт Тауну», то колектив отримав приз «За волю до перемоги».
У Суперкубку протягом усього турніру дивував Bravo. Колектив Максима Мамедова змусив говорити про себе ще на стадії групового етапу, коли команда переграла з рахунком 2:1 FC Donbass. У півфіналі «казка» продовжилася. За двадцять хвилин Liv-Comfort і Bravo змогли по одному разу вразити ворота одне одного (забивали Павло Споденейко і Андрій Квасов), тож путівка у фінал вирішувалася за допомогою футбольної лотереї. Bravo в цьому компоненті виявився кращим, і команда, від якої ніхто не чекав прориву, потрапила у фінал.
У свою чергу ще один Liv-Comfort, той що плюс, так само не зміг подолати стадію півфіналу. Суперник у «бордових» був дуже грізним, і Dragon Talisman спокійно розібрався зі своїм опонентом, перемігши з рахунком 4:1.
У матчі за третє місце дербі виграв «старший» FC Liv-Comfort, здолавши FC Liv-Comfort+ 3:1. Хоча хто з них старший, а хто молодший, розібратися було дуже важко. Втративши бронзу, FC Liv-Comfort  натомість отримав Кубок «За волю до перемоги», а кращим голкіпером Суперкубку став Василь Ткачук.
У фіналі Dragon Talisman одразу дав зрозуміти Bravo, хто тут господар, і вже на третій хвилині Денис Калінкін вивів «драконів» уперед. У середині матчу Ігор Малюк закріпив перевагу своєї команди, і здавалося, що «рожево-чорні» спокійно доведуть матч до перемоги, але без нервів не обійшлося. За три хвилини до фінального свистка Микола Якунін рахунок розмочив, а під завісу матчу Андрій Квасов мав два непоганих моменти, щоби звести матч внічию, до пенальті, але не склалося.
З другої спроби Dragon Talisman все-таки виграє Суперкубок! Денис Калінкін став кращим гравцем турніру, а от з асистентом і бомбардиром визначитися не вийшло, тому що дуже багато гравців продемонстрували ідентичну влучність. Однак ви не переживайте, всі нагороди обов’язково знайдуть своїх володарів. Дякуємо всім за участь і сподіваємося, що карантин надовго не затягнеться, і всі ми якомога скоріше знову побачимося на футбольних полях «В9ку»!