Soccer

2022-12-08 15:09:23

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Суперліга (Східна). 10 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Відчай FC Radun і заслужене срібло для FC Voskresenka!

Почнемо огляд туру з середини. АФК «Крайна» приїхала, щоби дограти одну хвилину матчу проти «Сталь ТМК». Респект хлопцям величезний! Я не дивився в календар, і думав, що в них ще одна якась гра буде, але ні, вони приїхали заради однієї хвилини. Оце любов до футболу! Збиралися не дарма, тому що гол за цей час таки стався, але забили цей м’яч «сталевари», результативним пострілом відзначився Володимир Цолан, а його команда виграла з рахунком 7:5.
Тепер переходимо до головного ньюсмейкера вечора – FC Voskresenka. Поєдинок проти FC Radun очікувався напруженим і емоційним, зрештою саме таким він і вийшов. Хоча перший тайм «Радун» провалив повністю, пропустивши три голи, по перерві Олександр Самойленко та компанія почали забивати, і треба сказати, що камбек був зовсім поруч. «Воскресенці» набрали п’ять фолів, суперник відставав лише на один гол, але «Радун» і особисто Самойленко займалися лише тим, що шукали завітний шостий фол, постійно сперечаючись з суддями та направляючи свою енергію не в те русло. Я не стверджую, що судді грали проти них, можливо якісь помилки в них і були, але хлопцям у першу чергу завжди потрібно ставити питання до самих себе, і ніхто команду навмисно не вбивав.
Після гри, можливо що вже на емоціях, Олександр Самойленко сказав, що його команда більше на «дев’ятці» грати не буде, мовляв усі погані (і коментатор?), особливо судді. Я сподіваюся, що хлопці ще змінять свою думку. Просто раніше проблем начебто не було з суддівством, та й з усім іншим, коли колектив брав чемпіонство за чемпіонством, а цього сезону взагалі залишився без медалей. Ну то повертайтеся та доведіть всім свою силу, а потім йдіть з високо піднятою головою, а так це виглядає, як втеча.
Що ж до «Воскресенки», то вона перемогла у двох матчах – після перемоги над FC Radun з рахунком 4:3, здолала «Сталь ТМК» 4:0. Остання завоювала бронзові нагороди, а FC Voskresenka вигриз у конкурентів срібло!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Буглак (FC Voskresenka)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Роман Маринченко (FC Voskresenka)