Третій тайм
Hammers VS Никос
Hammers, яким потрібна була перемога, атакували багато і наполегливо, однак пробити оборону «Нікоса» ніяк не вдавалося. Натомість «помаранчево-чорні» краще ставилися до своїх моментів і на початку другого тайму вже вели 2:0. «Молотобійці» ще наполегливіше йшли вперед, тиснули, однак нічого суттєвого так і не витиснули – наближалися впритул, але не більше... Це вже третя поспіль поразка Hammers, і чорна смуга, яка змінила білу, стає все темнішою... Натомість «Нікос» закріпився нагорі турнірки, але при цьому лідера Дмитра Сисоєва не все влаштовує: «Дуже сильно незадоволений грою, не зважаючи на перемогу у два м\'ячі. Величезний брак у нас в плані техніки, та й тактики також. Половина хлопців забуває, виходячи на поле, про що ми домовляємося перед грою, і що я прошу їх робити. У першому таймі наче намагалися робити все, що потрібно (у кого як виходило з урахуванням індивідуальної майстерності), а в другому таймі свідомо віддали ініціативу суперніку. Це той випадок, коли гра забувається, а результат залишається. Хочу також відзначити довгоочікуваний дебют нашого гравця Вови Компанійця, який залікував травму і потроху буде вливатися, підсилюючи нашу гру. Я в нього вірю та чекаю коли він набере форму».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




