Третій тайм
«Укрелітцентр» VS «Ібіс»
Третю поспіль гру «Ібіс» завершує внічию. Звісно, приємно не програвати, особливо в таких випадках, коли доводиться рятувати матч – так було в попередньому турі, так сталося і зараз. Але ж три очки за останні три матчі – не той результат, на який сподівалися «рибалки», адже тепер їх шанси фінішувати в чільній шістці залишаються суто теоретичними, майже примарними. Що ж до «Укрелітцентру», котрий також втратив важливі турнірні пункти, що практично гарантували б команді участь в Прем’єр-лізі, то він все одно зберігає дуже хороші шанси на це. Що до самої гри, то вона пройшла за переваги «центрових» у таймі першому, а після перерви Валентин Бондар повів «Ібіс» за собою. Переломили його підопічні хід гри на свою користь, зрівняли рахунок, ще й перемогу могли вирвати! Але зрештою суперники зійшлися на думці, що це була зустріч рівних суперників, тож нічия стала закономірним підсумком цього двобою.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




