Третій тайм
2D VS МФК Филлер
Важко голи командам давалися, хоча зусиль обидві команди докладали чимало. Бажання було багато, а от із втіленням його в життя складалося якось не дуже. У підсумку, «народивши» по одному голу, суперники розійшлися миром – 1:1. Організатор команди 2D Гюнгор Бінгол: «Хотіли, звісно, виграти, але пропустили цей гол у відповідь. Гра пройшла на високому рівні, рахунок тому є свідченням. У нас уже краще йде гра, ми набуваємо все більше впевненості в собі. Але треба бути уважнішим – одна помилка може дорого коштувати». Олександр Гриценко, організатор МФК «Філер»: «Важко зібратися, а коли маленький збір, це впливає на гру, на результат. Ми ж не професійні футболісти, і фізичні кондиції далекі від ідеалу, але тим не менше стараємось. Хочу подякувати супернику за хорошу гру. Справили добре враження, бажаю їм успіхів. А ми наче непогано провели перший тайм, створювали моменти, могли забити. А потім підсіли, пропустили. На мій погляд, ми відскочили. Вистояли, відігралися, тож я вдячний своїй команді».

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




