Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Футбол Parimatch Parimatch3 Parimatch
Укркубок Soccer Seco

 

Таблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 3 тур 04 Квітня 14:05 X-Парк 1 FC Liv-Comfort+ 2 : 3 FC Liv-Comfort
Київ 9 тур 15 Серпня 15:50 Х-Парк 3 FC Amigos 0 : 0 Semalt
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:00 X-Парк 1 МСК Україна VS МФК «Филлер»
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 FC EXMO VS Underdog-Binotel
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:50 X-Парк 1 АФК «Хунта» VS FC Fake Agent UA
Київ 6 тур 23 Жовтня 10:40 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS ФК «Антип»
Київ 6 тур 23 Жовтня 11:30 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS Penotrade
Київ 6 тур 23 Жовтня 12:20 X-Парк 1 FC Aviator VS «Токіо»
Київ 7 тур 23 Жовтня 16:30 Горай Арена MAXteam VS FDG
Київ 5 тур 23 Жовтня 16:30 ФЦ Совки Bronto VS ФК «Карбон»
Київ 7 тур 23 Жовтня 17:20 Горай Арена AFC Ambulance VS Semalt
Київ 5 тур 23 Жовтня 17:20 ФЦ Совки FC VITSTROY VS «Победа»
Київ 5 тур 23 Жовтня 18:10 ФЦ Совки Soborna Team VS FC Afrik Athletico
Київ 5 тур 23 Жовтня 19:00 ФЦ Совки BT-Ukraine VS «Ощадбанк»
Київ 7 тур 23 Жовтня 19:00 Горай Арена FC Myshelovka VS Hilti
Київ 7 тур 23 Жовтня 19:50 Горай Арена Syndicate VS AFC White City
Київ 7 тур 23 Жовтня 20:40 Горай Арена «Світоч-2» VS SC Advocates
Київ 4 тур 24 Жовтня 09:30 X-Парк 1 FC Aviator VS Sensum
Київ 5 тур 24 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 «Пироговая Николай» VS ФК «Аквестел»
Київ 2 тур 24 Жовтня 10:20 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Medium Tactics
Київ 4 тур 24 Жовтня 10:20 X-Парк 1 ФК «Чайка» VS Team Union
Київ 4 тур 24 Жовтня 11:10 X-Парк 1 Underdog VS FC Getman Kyiv
Київ 2 тур 24 Жовтня 11:10 Х-Парк 3 «Нікос» VS FC Vtoris+
Київ 4 тур 24 Жовтня 12:00 Х-Парк 3 ФК «Время Газа» VS S.K.I.L.L.
Київ 6 тур 24 Жовтня 12:00 X-Парк 1 Sensum VS FC Pegas
Київ 4 тур 24 Жовтня 12:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS Goal center
Київ 2 тур 24 Жовтня 12:50 Х-Парк 3 Friends Team VS AFC Start
Київ 1 тур 24 Жовтня 13:40 X-Парк 1 «Віді-трейд» VS МФА
Київ 6 тур 24 Жовтня 13:40 Х-Парк 3 Gogi VS ФК «Юніор»
Київ 6 тур 24 Жовтня 14:30 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «ВіЯр»
Київ 6 тур 24 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS DragonTalisman
Київ 6 тур 24 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS FC Liv-Comfort
Київ 6 тур 24 Жовтня 15:20 X-Парк 1 «Скіф» VS Avis
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC No Forces
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS FC ProfiTent
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS AFC Staff+
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS ФК «Антарес»
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS «Зірка»
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS FC Prosto House
Київ 6 тур 24 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS MaxіTech
Київ 6 тур 24 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 1 FC Fozzy VS ФК «Бортничі»
Київ 6 тур 24 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 2 «Кава Про» VS FC EXMO+
Київ 6 тур 24 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS mr.fish
Київ 7 тур 30 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS «Київ НКС»
Київ 2 тур 30 Жовтня 09:00 X-Парк 1 Underdog VS «Бандерлона»
Київ 2 тур 30 Жовтня 09:50 X-Парк 1 ФК «Время Газа» VS Goal center
Київ 7 тур 30 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 Ajax Systems VS «Пироговая Николай»
Київ 7 тур 30 Жовтня 10:40 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS МСК Україна
Київ 7 тур 30 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS АФК «Хунта»
Київ 7 тур 30 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Aviator
Київ 7 тур 30 Жовтня 11:30 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 30 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 FC Fake Agent UA VS AFC Evraztrade
Київ 7 тур 30 Жовтня 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS ФК «Аквестел»
Київ 7 тур 30 Жовтня 13:10 X-Парк 1 FC Pegas VS FC EXMO
Київ 7 тур 30 Жовтня 14:00 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS «Ібіс»
Київ 7 тур 30 Жовтня 14:50 X-Парк 1 Mustang Taxi VS Gogi
Київ 8 тур 30 Жовтня 15:00 Горай Арена AFC White City VS AFC Ambulance
Київ 7 тур 30 Жовтня 15:40 X-Парк 1 DragonTalisman VS ФК «Юніор»
Київ 8 тур 30 Жовтня 15:50 Горай Арена Semalt VS MAXteam
Київ 8 тур 30 Жовтня 16:40 Горай Арена FDG VS Syndicate
Київ 8 тур 30 Жовтня 17:30 Горай Арена SC Advocates VS «Комфорт Таун»
Київ 2 тур 30 Жовтня 18:00 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Bronto
Київ 8 тур 30 Жовтня 18:20 Горай Арена FC Titan VS FC Myshelovka
Київ 2 тур 30 Жовтня 18:50 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS «Победа»
Київ 8 тур 30 Жовтня 19:10 Горай Арена Hilti VS «Світоч-2»
Київ 5 тур 31 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 Team Union VS ФК «Время Газа»
Київ 1 тур 31 Жовтня 09:30 Горай Арена FC Myshelovka VS «Світоч-2»
Київ 5 тур 31 Жовтня 09:30 X-Парк 1 S.K.I.L.L. VS Underdog
Київ 1 тур 31 Жовтня 10:20 Горай Арена Semalt VS AFC White City
Київ 7 тур 31 Жовтня 10:20 X-Парк 1 «Токіо» VS Sensum
Київ 3 тур 31 Жовтня 10:20 Х-Парк 3 Medium Tactics VS Friends Team
Київ 3 тур 31 Жовтня 11:10 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS «Любі друзі»
Київ 5 тур 31 Жовтня 11:10 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS «Бандерлона»
Київ 1 тур 31 Жовтня 11:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS Hilti
Київ 5 тур 31 Жовтня 12:00 X-Парк 1 Goal center VS ФК «Чайка»
Київ 3 тур 31 Жовтня 12:00 Х-Парк 3 Sensum VS AFC Evraztrade
Київ 2 тур 31 Жовтня 12:00 Горай Арена AFC White City VS Syndicate
Київ 3 тур 31 Жовтня 12:50 X-Парк 1 AFC Start VS «Нікос»
Київ 3 тур 31 Жовтня 12:50 Горай Арена «Комфорт Таун» VS SC Advocates
Київ 4 тур 31 Жовтня 12:50 Х-Парк 3 FC EXMO VS FC Fake Agent UA
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:40 X-Парк 1 Gogi VS DragonTalisman
Київ 7 тур 31 Жовтня 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»
Київ 1 тур 31 Жовтня 13:40 Горай Арена MAXteam VS Syndicate
Київ 1 тур 31 Жовтня 14:30 Горай Арена FC Titan VS SC Advocates
Київ 8 тур 31 Жовтня 14:30 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS FC Liv-Comfort
Київ 7 тур 31 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS AFC Sparta
Київ 5 тур 31 Жовтня 15:20 Горай Арена AFC Ambulance VS MAXteam
Київ 8 тур 31 Жовтня 15:20 X-Парк 1 «Ібіс» VS Mustang Taxi
Київ 7 тур 31 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 Avis VS Walzer
Київ 6 тур 31 Жовтня 16:10 X-Парк 1 «Фокстрот» VS FC Vtoris Left Coast
Київ 6 тур 31 Жовтня 17:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS Ajax Systems
Київ 4 тур 31 Жовтня 17:50 X-Парк 1 ФК «Карбон» VS «Победа»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS «СТ-Прозоро»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS Evo
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS «КБТ»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Олімп»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Noosphere Kyiv
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS FC Cardmates
Київ 7 тур 31 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS «Кава Про»
Київ 7 тур 31 Жовтня 20:30 ФЦ Берковщина 1 FTR VS FC Fozzy
Київ 7 тур 31 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS Beta AutoTrade
Київ 7 тур 31 Жовтня 21:20 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Goodfellas
Київ 8 тур 06 Листопада 09:00 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS МФК «Филлер»
Київ 6 тур 06 Листопада 09:00 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS «Ізенгард»
Київ 8 тур 06 Листопада 09:50 X-Парк 1 МСК Україна VS ФК «Антип»
Київ 8 тур 06 Листопада 09:50 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC Fake Agent UA
Київ 8 тур 06 Листопада 10:40 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS Underdog-Binotel
Київ 8 тур 06 Листопада 10:40 X-Парк 1 «Київ НКС» VS FC Vtoris Left Coast
Київ 8 тур 06 Листопада 11:30 Х-Парк 3 FC EXMO VS АФК «Хунта»
Київ 8 тур 06 Листопада 11:30 X-Парк 1 ФК «Аквестел» VS «Фокстрот»
Київ 8 тур 06 Листопада 12:20 Х-Парк 3 FC Pegas VS «Токіо»
Київ 8 тур 06 Листопада 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS Ajax Systems
Київ 2 тур 06 Листопада 13:10 X-Парк 1 «Ібіс» VS FC Liv-Comfort
Київ 2 тур 06 Листопада 14:00 X-Парк 1 «Скіф» VS Walzer
Київ 9 тур 06 Листопада 14:30 Горай Арена MAXteam VS AFC Ambulance
Київ 9 тур 06 Листопада 15:20 Горай Арена Syndicate VS Semalt
Київ 9 тур 06 Листопада 16:10 Горай Арена FDG VS AFC White City
Київ 6 тур 06 Листопада 16:30 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS Soborna Team
Київ 9 тур 06 Листопада 17:00 Горай Арена FC Myshelovka VS «Комфорт Таун»
Київ 6 тур 06 Листопада 17:20 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS BT-Ukraine
Київ 5 тур 06 Листопада 17:50 Горай Арена AFC White City VS FDG
Київ 6 тур 06 Листопада 18:10 ФЦ Совки «Ощадбанк» VS FC VITSTROY
Київ 7 тур 06 Листопада 18:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
Київ 6 тур 06 Листопада 19:00 ФЦ Совки «Победа» VS Bronto
Київ 9 тур 06 Листопада 19:30 Горай Арена Hilti VS SC Advocates
Київ 9 тур 06 Листопада 20:20 Горай Арена «Світоч-2» VS FC Titan
Київ 5 тур 07 Листопада 09:30 X-Парк 1 FC Fake Agent UA VS Underdog-Binotel
Київ 4 тур 07 Листопада 09:30 Х-Парк 3 Walzer VS «Віді-трейд»
Київ 8 тур 07 Листопада 10:20 X-Парк 1 Sensum VS «Ізенгард»
Київ 4 тур 07 Листопада 10:20 Х-Парк 3 AFC Start VS Medium Tactics
Київ 4 тур 07 Листопада 11:10 Х-Парк 3 Friends Team VS FC Vtoris+
Київ 6 тур 07 Листопада 11:10 X-Парк 1 Underdog VS Team Union
Київ 6 тур 07 Листопада 12:00 X-Парк 1 ФК «Чайка» VS ФК «Время Газа»
Київ 2 тур 07 Листопада 12:00 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS Sensum
Київ 6 тур 07 Листопада 12:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS S.K.I.L.L.
Київ 4 тур 07 Листопада 12:50 Х-Парк 3 «Нікос» VS «Любі друзі»
Київ 6 тур 07 Листопада 13:40 X-Парк 1 Goal center VS FC Getman Kyiv
Київ 9 тур 07 Листопада 13:40 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS DragonTalisman
Київ 8 тур 07 Листопада 14:30 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS МФА
Київ 9 тур 07 Листопада 14:30 Х-Парк 3 «Ібіс» VS Gogi
Київ 8 тур 07 Листопада 15:20 X-Парк 1 «Скіф» VS ФК «ВіЯр»
Київ 9 тур 07 Листопада 15:20 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «Юніор»
Київ 9 тур 07 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 2 ФК «Олімп» VS «СТ-Прозоро»
Київ 9 тур 07 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS Evo
Київ 9 тур 07 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 2 FC Cardmates VS FC No Forces
Київ 9 тур 07 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS FC Prosto House
Київ 9 тур 07 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS AFC Staff+
Київ 9 тур 07 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Антарес» VS «Зірка»
Київ 8 тур 07 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 2 FC Goodfellas VS FTR
Київ 8 тур 07 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS MaxіTech
Київ 8 тур 07 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 1 Beta AutoTrade VS ФК «Бортничі»
Київ 8 тур 07 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC EXMO+ VS mr.fish
Київ 9 тур 13 Листопада 09:00 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS Penotrade
Київ 9 тур 13 Листопада 09:00 X-Парк 1 FC Fake Agent UA VS Sensum
Київ 9 тур 13 Листопада 09:50 Х-Парк 3 «Ізенгард» VS FC Pegas
Київ 9 тур 13 Листопада 09:50 X-Парк 1 Ajax Systems VS ФК «Аквестел»
Київ 9 тур 13 Листопада 10:40 Х-Парк 3 «Токіо» VS FC EXMO
Київ 9 тур 13 Листопада 10:40 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Пироговая Николай»
Київ 9 тур 13 Листопада 11:30 Х-Парк 3 АФК «Хунта» VS AFC Evraztrade
Київ 9 тур 13 Листопада 11:30 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Київ НКС»
Київ 9 тур 13 Листопада 12:20 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS МСК Україна
Київ 5 тур 13 Листопада 12:20 X-Парк 1 Gogi VS «Ібіс»
Київ 9 тур 13 Листопада 13:10 Х-Парк 3 Underdog-Binotel VS FC Aviator
Київ 10 тур 13 Листопада 14:30 Горай Арена Semalt VS FDG
Київ 10 тур 13 Листопада 15:20 Горай Арена AFC White City VS MAXteam
Київ 7 тур 13 Листопада 16:00 ФЦ Совки «Победа» VS BT-Ukraine
Київ 10 тур 13 Листопада 16:10 Горай Арена AFC Ambulance VS Syndicate
Київ 7 тур 13 Листопада 16:50 ФЦ Совки ФК «Карбон» VS «Ощадбанк»
Київ 10 тур 13 Листопада 17:00 Горай Арена FC Titan VS Hilti
Київ 7 тур 13 Листопада 17:40 ФЦ Совки FC Afrik Athletico VS FC VITSTROY
Київ 10 тур 13 Листопада 17:50 Горай Арена SC Advocates VS FC Myshelovka
Київ 7 тур 13 Листопада 18:30 ФЦ Совки Bronto VS Soborna Team
Київ 10 тур 13 Листопада 18:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS «Світоч-2»
Київ 5 тур 14 Листопада 09:30 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Friends Team
Київ 7 тур 14 Листопада 09:30 X-Парк 1 Team Union VS «Бандерлона»
Київ 7 тур 14 Листопада 10:20 X-Парк 1 S.K.I.L.L. VS Goal center
Київ 7 тур 14 Листопада 10:20 Х-Парк 3 ФК «Время Газа» VS Underdog
Київ 7 тур 14 Листопада 11:10 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS ФК «Чайка»
Київ 5 тур 14 Листопада 11:10 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS AFC Start
Київ 1 тур 14 Листопада 12:00 X-Парк 1 Sensum VS Underdog-Binotel
Київ 5 тур 14 Листопада 12:50 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Нікос»
Київ 9 тур 14 Листопада 12:50 Х-Парк 3 МФА VS AFC Sparta
Київ 10 тур 14 Листопада 13:40 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Ібіс»
Київ 9 тур 14 Листопада 13:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS Walzer
Київ 9 тур 14 Листопада 14:30 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS «Скіф»
Київ 10 тур 14 Листопада 14:30 X-Парк 1 Gogi VS FC Liv-Comfort
Київ 10 тур 14 Листопада 15:20 X-Парк 1 DragonTalisman VS Mustang Taxi
Київ 9 тур 14 Листопада 15:20 Х-Парк 3 Avis VS «Інтергал-Буд»
Київ 10 тур 14 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 2 FC No Forces VS ФК «Антарес»
Київ 10 тур 14 Листопада 18:00 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS FC ProfiTent
Київ 10 тур 14 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 2 «Зірка» VS ФК «Олімп»
Київ 10 тур 14 Листопада 18:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS «КБТ»
Київ 10 тур 14 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS Noosphere Kyiv
Київ 10 тур 14 Листопада 19:40 ФЦ Берковщина 2 «СТ-Прозоро» VS FC Cardmates
Київ 9 тур 14 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 1 MaxіTech VS FC EXMO+
Київ 9 тур 14 Листопада 20:30 ФЦ Берковщина 2 FTR VS Beta AutoTrade
Київ 9 тур 14 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 1 ФК «Бортничі» VS «Кава Про»
Київ 9 тур 14 Листопада 21:20 ФЦ Берковщина 2 FC Fozzy VS FC Goodfellas