Третій тайм
Київ Біо Клімат VS Mustang Taxi
«КиївБіоКлімат» хоч і програв, але епізодами мав доволі таки пристойний вигляд у поєдинку проти суперкоманди, яка б і в Вищій лізі не загубилася. «Жовто-червоні» заслуговують на оплески, а от Mustang Taxi продовжує впевнено мчатися до чемпіонства. Схоже, що тепер їх вже ніхто і ніщо не зможе зупинити. Капітан «КиївБіоКлімат» Олександр Ільчишин: «Нарешті в нас почало щось виходити. Гадаю, що хлопці отримали задоволення від гри. Нам протистояв найсильніший суперник серед всіх учасників ліги, проти кого нам доводилося грати. Звідси, відповідно, і результат. Будемо намагатися здобути максимум у наступних двох іграх і завершити сезон вище того місця, де наша команда знаходиться зараз».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




