Відео третій тайм

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Nadiya BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi



Таблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Смовський Сергій 9 17 1.889
2 Сисоєв Дмитро 9 14 1.556
3 Соломатін Олександр 5 8 1.6
дивитись

Дискваліфікація

1 Весельський Микола
дивитись




Третій тайм

Телеканал Футбол 1,2 VS Никос

Коли «Телеканал Футбол 1,2» зовсім забув про результат і розслабився, команда видала свій найкращий матч у сезоні, здолавши «Нікос», який вважався фаворитом двобою, з переконливою перевагою – 10:5. Віталій Місюра, капітан «Телеканал Футбол 1,2»: «У принципі, ми задоволені загалом своїм виступом у турнірі, раді, що завершили такою переконливою перемогою. Ми впродовж сезону виступали з однією-двома замінами, це пов’язано з робочим графіком – зібрати повний склад ніяк не вдавалося. Але ж потім, у понеділок, на роботі ділимося думками і враженнями... Турнірних завдань не було. Могли виступити краще, якби все складалося на нашу користь. Але ніхто не засмучується – ми отримали від турніру те, що хотіли – пограли, приємно провели час. Усе сподобалося». Дмитро Сисоєв, капітан «Нікос»: «Мабуть, в цій поразці була значна доля моєї провини. Перед грою відбулася серйозна розмова, і певно, хтось носа повісив… Це найгірша гра команди за довгий час! Боротьбу один в один все вчисту програли. Суперник – наш старий добрий знайомий, незручний, до речі. Четверта гра з ними – третя поразка поспіль. Ми вийшли якісь розхлябані, незібрані, а в них пішло – мабуть, 80 відсотків реалізації показали. А ми ж рахунок відкрили, думали, що рознесемо... Це не в нашому стилі. Я не розумів, що взагалі відбувається на полі. У суперника польовий гравець Сіленко на воротах – непробивний, ще й нам двічі забив. Магія якась. Ну і Місюра – молодець, вів гру. Результат нічого не вирішував, тож уже забули, проїхали, готуємося до наступних турнірів. Щоправда, є неприємна новина: Косьмина йде від нас, його «Перун» запросив, він у «вишці» хоче спробувати сили. А для мене це удар…»