Третій тайм
МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ VS Легіон
Бився, таки бився «Легіон», як востаннє! Але здолати беззаперечного лідера МФК «Запоріжсталь» команді Олександра Крюкова не вдалося. Втім, «легіонери» заслужили на повагу, в тому числі від суперника, а це, як кажуть, справді дорого коштує! Олексій Сивоненко, організатор МФК «Запоріжсталь»: «Понервувати нам трохи довелося. Дуже напружений матч був. Суперник виставив потужний склад – там молоді хлопці, дійсно перспективні, зіграні, майстерні. Вийшли рішуче налаштованими, з високо піднятими головами. Хоча й грали від захисту – нас не боялися, гнули свою лінію. Молодці! Ми їх знаємо і поважаємо. Дуже дякуємо їм за все – повернули нас до тонусу, бо в останніх матчах ми не мали таких сильних суперників, тож дещо розслабилися. А нам треба в тонусі бути – попереду гра з «Патрульною поліцією». Ну а в грі з «Легіоном» ми довго не могли прийти до тями, але забили – раз, другий, третій… Справи пішли, проте сили танули. Тим не менше все закінчилося для нас добре, ми на фініші ще й поекспериментувати зі складом встигли, підпустили до основи молодих хлопців, тож рахунок не таким уже переконливим вийшов… Відзначу просто ідеальне суддівство – цього разу вже точно ніхто не скаже, що арбітри до когось прихильність виявляли. На матчі був присутнім наш керівник – Сергій Володимирович Ільченко, в якого нещодавно був день народження. Залишився задоволеним, бо ми не лише привітали його, ще й перемогою цю подію відзначили».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




