Третій тайм
РОДЖЕРС VS ХНА-ПЛАВЕРС
«Роджерс» вже щось показав. Уже не все так печально. Навіть більше, можна сказати, що ми побачили зразок одужання та подальшого становлення колективу. Хай цей сезон не надто вдалим видався, але надалі буде краще. При цьому не можемо не похвалити «ХНА-Плаверс» – попри поганий збір, команда знайшла в собі сили переломити хід матчу на свою користь. Роман Скоркін, капітан «Роджерс»: «Звісно, ми сподівалися на краще, але все ж таки вкотре переконались – чогось нам не вистачає. Рахунок відкрили, довгий час нічию тримали, розраховуючи на перемогу… Шукаємо причини. Розуміємо, що між нами та лідерами турніру пролягає провалля. Але ж і виправдання є: ми – суто аматорський колектив, у нас зібралися люди, які не те що футболом професійно не займалися, навіть до секцій не ходили. Вважаємо, що досвід виступів є важливим, він допоможе в майбутньому, бо ми вже готуємося до наступних чемпіонатів. От ми його і набуваємо зараз. І все ж таки неприємно постійно поступатися, і озираючись назад, можу сказати: на кілька очок більше ми могли би розраховувати, якби все складалося на нашу користь…»

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




