Третій тайм
DEPS VS S.K.I.L.L.
Після фінального свистка головний тренер номінальних гостей дуже засмутився суддівством поєдинку, натякаючи, що через поганий арбітраж його команда не змогла зачепитися за результат. Зі сторони скажемо – дійсно здавалося, що багато свистків були зайвими, але ж і S.K.I.L.L. не продемонстрував того рівня, щоб розраховувати на залікові бали. Номінальні господарі мали кращий вигляд, створили більше гольових моментів, вміло користуючись хибами захисту опонента, що й дозволило їм відсвяткувати успіх. Як з’ясувалося потім, долю протистояння було вирішено протягом стартової двадцятихвилинки. Рахунок у зустрічі на шостій хвилині відкрив Віталій Шевчук. Звичайний розіграш ауту, і гравець забиває розкішний гол прямісінько в дев’ятку! У середині тайму Ігор Чикір з-за меж карного майданчика потужним ударом відновив паритет. Другий м’яч гості привезли самі собі, що вилилося в гол за авторством Олександра Степаненка. Ну а третій м’яч, уже в роздягальню, забив Юрій Пурік. По перерві суперники нас голами не порадували, тож DEPS переміг з рахунком 3:1, а з суддями нехай КДК розбирається.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




