Третій тайм
A.F.C Svyatosh VS «Агросем»
«Агросем» уже ні на що не претендує, окрім, звісно, першої звитяги в сезоні. А от A.F.C Svyatosh разом з купою конкурентів веде боротьбу за бронзу першості, тож ясно, як день – гра у виконанні обох колективів йтиме виключно на перемогу! Уже в дебюті арбітрам довелося гасити пристрасті жовтими картками. Ну а тим часом Андрій Василенко видовищним пострілом здалеку вивів уперед господарів. Втім, знаючи стиль гри команд, ми не чекали на велику кількість голів у цій грі. Активно діяли обидві команди. Націлені на ворота суперника були, але з наступним взяттям воріт довелося зачекати майже цілий тайм. Гостріше в атаці, а вірніше при швидких випадах, діяли святошинці, саме вони й подвоїли перевагу зусиллями Сергія Лашка. Ефектно вийшло: з несподіваним пасом п’ятою, з розумінням від партнера, з вдалим завершенням. «Зелено-білі» явно на свій гол награли, але Артем Ковбасюк на останньому рубежі грав неперевершено. І все ж таки пройшла атака, і Сергій Діхтяр поставив у ній крапку, скоротивши відстань до мінімальної. Олексій Шевчук був близьким до того, щоби зняти питання про переможця матчу, але не пощастило. І Олег Цапенко завершив трохи нестандартну атаку, до чого виявилися неготовими «чорно-сині», що певною мірою вже повірили у свій успіх А втрата двох очок ймовірно стане для команди фатальною… «Агросему» ж – повага за характер.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




