Третій тайм
«Київ НКС» VS «Любі друзі»
«Київ НКС» має найкращу атаку в лізі, із завершенням у «червоних» усе гаразд. Поступово «розгойдавши» суперника, намацавши слабкі місця, в середині першого тайму «червоні» завдали двох поспіль результативних удари. Вадим Щирба, отримавши на фланзі пас із глибини, влучно пробив по діагоналі. Олександр Щербаха проявив гольове чуття, добивши м’яч у сітку після хорошої атаки, яку вже ніби зупинили суперники. Ще до перерви Володимир Сєров (красиво вийшла двоходівка) й Андрій Таймаров, який розстріляв ворота в контратаці, забили ще двічі, і рахунок став 4:0. Було очевидно, що «Київ НКС» не випустить уже з рук перемогу. Так і сталося. Ба більше, у першій половині другого тайму «червоні» довели перевагу до 6:0. Сєров забив після кутового. Щербаха також оформив дубль, завершивши розіграний як по нотам випад – уже чекав на зустріч з м’ячем на дальній стійці. Після того дещо розслабилися «червоні», захопилися атаками, за що були покарані «Любими друзями», які ніколи не кидають грати. Максим Осипенко і Богдан Жуковський, який під кінець гри відзначився дублем, зробили цифри на табло не такими неприємними для своєї команди.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




