Третій тайм
«Сталь ТМК» VS FC VITSTROY
Після поразки напередодні від «Трудових резервів» з рахунком 2:5, «Сталь ТМК» підходила до протистояння з FC Vitstroy у ролі фаворита вкупі з рішучими намірами реабілітуватися, але на ділі все вийшло зовсім не так, як їм того бажалося перед стартовим свистком. Однак вішати всіх собак на господарів і казати, що вони погано зіграли, ми не будемо, тому що це зовсім не так. Команда багато атакувала, створювала моменти, але їй елементарно не щастило. У свою чергу на похвалу безумовно заслуговують «будівельники», які надійно зіграли біля своїх воріт, не марнуючи дарма небезпечні моменти біля воріт протилежних. «Синьо-білим» вдалося перемогти свого опонента з рахунком 6:2, тому що окрім вправної гри в захисті, про що ми вже згадали, класний поєдинок провів голкіпер, і загалом колектив працював на полі, як єдиний механізм. Звичайно, як часто буває в таких випадках, не обійшлося й без везіння, але переможця в таких випадках не судять, тому що, як відомо, везе тому, хто везе! Таким чином FC Vitstroy всіх здивував, і завдяки цій звитязі з останньої команди чемпіонату перетворився на претендента на бронзові нагороди турніру!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




