Третій тайм
АФК «Хунта» VS FC Vtoris III
АФК «Хунта» так давно грає на нашому турнірі, що у «Вторіса» вже третя команда виросла, а Терлецький та компанія все бігають у тих самих футболках. Чергове Old School Derby вийшло запеклим, не подарувало багато забитих м’ячів, але тримало в напрузі до самого фінального свистка. Рахунок було відкрито вже на третій хвилині протистояння. Антон Гусєв протягнув м’яча від своєї половини до протилежних воріт і переграв кіпера суперника. Олександр Босенко міг у цьому моменті виручити свою команду, але зіграв не кращим чином, хоча все почалося від того, що захист «революціонерів» прикурював і мовчки спостерігав, як дев’ятка «переробників» мчить повз них. Однак і колега Босенка по воротарському цеху також припустився помилки на початку вже другого тайму, коли забивав Валентин Бур’ян. До речі, ми б хотіли окремо відмітити повернення екс-нападника PZU K1 до нашого чемпіонату. За останні два роки він зіграв усього дві гри за «Хунту», це була третя, і кожен раз, коли гравець з’являється, то демонструє свої найкращі якості на футбольному полі, от і цього разу його було визнано кращим у матчі. Закликайте Валентина частіше під свої знамена, хлопці! Переможний гол за гостей забив Роман Тимчик потужним ударом з-за меж карного майданчика. Тут уже звинувачувати голкіпера ні в чому не можна, та й захист зрештою також, тому що Олексій Пархомчук грамотно відволік захисника при розіграші кутового. Наприкінці зустрічі «червоно-чорні» перейшли на гру в п’ять польових, але це не допомогло команді вирвати бодай нічию. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу FC Vtoris III з рахунком 2:1, яка вивела колектив Владислава Мамалата на друге місце в турнірній таблиці.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




