Третій тайм
ФК «Донецк» VS FC Sofiya-City
Кращий, ніж зазвичай останнім часом, збір «донеччан» дозволяв сподіватися, що вони зможуть зупинити одного з лідерів першості. І перший тайм не розчарував. «Червоно-сині» витримували тиск суперника, відмінну гру демонстрував Сергій Бужор. Ну а польові гравці намагалися діяти активно на всіх ділянках поля, хоч і доводилося відбиватися. У середині тайму «чорно-фіолетові» повели в рахунку дякуючи невідпорному пострілу Євгені Яблонька під поперечину. Але «донеччани» звели стартову 20-хвилинку внічию. Максим Мороз завершив класну стрімку контру, на яку так чекали підопічні Віталія Мельника. Аналогічна картина спостерігалася і в таймі другому – тотальний контроль м’яча та тиск від гостей, але суперник має свої нагоди на контрах. Ближче до завершення гри «софійці» вистрілили дуплетом, знявши всі питання про переможця двобою. Успіх приніс не тис, а контратака, яку завершив Сергій Мельник. Невдовзі Яблонько постаавив переможну крапку. І в підсумку FC Sofiya-City здобула цілком закономірну перемогу, на яку напрацювала.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




