Третій тайм
FC Sofiya-City VS «Ібіс»
Не вперше «софійці» досягають успіху завдяки надпотужному початку матчу. От і цього разу вони активно увійшли у гру і вже в дебюті, забивши два м’ячі зусиллями Сергія Мельника, отримали суттєвий гандикап. Спершу прошив дальнім ударом воротаря (Сергій Бабій просто зобов’язаний був зупинити м’яч, але помилився), потім сталася аналогічна ситуація: Мельник – низом у воротарський кут, Бабій пускає мишу. Як же так? Втім, якби люди не помилялися, то були би роботи… Пропущені голи «Ібіс» не розхолодили. Навіть навпаки! Бондар і компанія видали свій кращий матч сезону. Нема чого втрачати, тож вони атакували. Робили це вдало, але підводила реалізація. І все ж таки Євген Корешков забив у відповідь, завершивши результативним ударом сольний рейд. Втім, тут же Мельник вельми дивним ударом примудрився оформити хет-трик, повернувши перевагу «чорно-фіолетовим» у два голи. Ба більше, затяжна атака «софійців» призвела до ще одного взяття воріт, відзначився Сергій Белеля. «Ібіс» негайно узяв тайм-аут і тут же забив Іван Волошин – тепер уже голкіпер суперників помилився після дальнього удару. Перший тайм завершився з рахунком 4:2. Класним і рівним виявився тайм другий, в якому «Ібіс» уже вимушено грав від захисту, а Бабій творив дива. Ближче до середини тайму Ярослав Шевченко, зреагувавши на відскок, відправив м’яч до сітки, скоротивши розрив до мінімуму. Інтрига! «Рибалки» мали шанси зрівняти рахунок. Остаточно долю матчу вирішив Сергій Чеберяк, опинившись на вістрі та розстрілявши ворота у контратаці. «Ібіс» спробував врятуватися, але шансів на порятунок уже не мав.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




