Третій тайм
Энергия VS АркадСтрой
Добре розім’явшись на «Спортінгу», гравці «АркадСтрою» за якісь півгодини чи трохи більше знову вийшли на майданчик. Суперником виступав новачок – «Енергія», але оскільки в команді є чимало знайомих нам облич зі складу Ukrmedias, то навіть не знаємо, чи варто її такою вважати. Певно, що варто, бо як часто стається у дебютантів, «перший млинець зійшов нанівець». У «синіх» краще тримався і загалом вони мали солідніший вигляд. Недождій відкрив рахунок у дебюті двобою. «Біло-чорні» ніби й намагалися вирівняти гру, але суперники були швидшими та різкішими в атаках, а в середині другого тайму «енергійні» наробили помилок, провалюючись у захисті, що дозволило «будівельникам» закріпити перевагу, вирішивши тим самим долю двобою. Навіть голкіпер Олег Чучка, який провів матч на високому рівні, не раз рятуючи «біло-чорних» від неприємностей, не зміг виручити. Навіть на гол престижу «Енергія» не награла (хоч нагоди були), поступившись у підсумку 0:5. І могло бути навіть гірше… Натомість «АркадСтрой», вигравши два поспіль матчі, робить вагому заявку на те, що «пободається» за чемпіонство з «ЄвроЛогістикУкраїна», якому відводять роль беззаперечного фаворита, враховуючи кількісь досвідчених і майстерних виконавців, та й командну зіграність.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




