Третій тайм
Спайс Кемп VS Coffeelat
Випустивши перемогу з рук, ведучи в рахунку з «Енергією» 2:0, у своєму наступному поєдинку за цей день Coffeelat повторювати власних помилок не збирався, тож команда одразу взялася за справу. Рахунок у зустрічі було відкрито вже на другій хвилині протистояння. Шикарний гол забив Іван Орещенко, пробивши голкіпера практично з нульового кута. Капітан «Спайс Кемп» мав у цій ситуації виручати. Хоча зробимо скидку на те, що Павло Роне за амплуа не голкіпер, а польовий гравець, тож йому подібні помилки можна й пробачити. Чекати довго на друге взяття воріт також не довелося, Микитюк прострілив на забутого всіма захисниками Олександра Чалого, який подвоїв перевагу Coffeelat. Вже за мить гості ще більше зміцнили власне лідерство, вільний удар призвів до потужного удару Павла Клімовича. У першому таймі «баристи» повністю переважали свого опонента, тож такий рахунок був логічним віддзеркаленням того, що відбувалося на футбольному полі. А от вже друга половина розпочалася з того, що «Спайс Кемп» нагадав про себе. Спочатку Павло Роне реабілітувався за пропущений перший м’яч, а потім відставання господарів до мінімуму скоротив Антон Паламарчук. Протягом 15 секунд інтригу було відроджено. Могла команда одразу й довершити свій камбек, але на заваді стала поперечка. Гості зрозуміли, що треба робити якісь висновки, тож невдовзі колектив повернув собі солідний гандикап у три м’ячі завдяки голу Дениса Апостолова та дублю Володимира Висоцького. «Спайс Кемп» все одно не збиралися здаватися, і Владислав Войцехівський знову подарував своїй команді надію в цьому футбольному трилері. І от тільки після цього взяття воріт суперники нарешті схаменулися. Фінальну ж крапку в грі поставив Олексій Чалий, здобувши для «баристів» першу перемогу з моменту звитяги над Jysk. Чотири матчі без звитяг, і ось нарешті Coffeelat зміг здобути максимальний результат.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




