Третій тайм
Центральный офис VS USK
«Податківці» вважалися беззаперечним фаворитом цього матчу, і вони з легкістю цей статус підтвердили. На початку зустрічі суперники довгенько придивлялися один до одного, помилялися в передачах, та грали майже без небезпечних моментів. Перший шанс виникнув на п’ятій хвилині, однак номінальним господарям не вдалося скористатися ним при виході вдвох на голкіпера суперника – Ігор Зварич схибив. Потім ще була стійка, ну а в середині першого тайму Микола Кузнєцов створив маленький шедевр, відправивши м’яч під поперечку з-за меж карного майданчика. Ініціативою володіли «податківці», але й гравці USK небезпечно огризалися, проте відновити паритет команді не вдалося, натомість вона пропустила вдруге – реабілітувався Зварич. Довів перевагу свого колективу до солідної ще до перерви Кузнєцов, забивши гол у роздягальню. На початку другої двадцятихвилинки гості провели зразкову контратаку, в одну передачу повністю відрізавши захист опонента, і Сергій Земляк своїм шансом скористався, подарувавши надію собі та партнерам. Однак ця надія жила недовго, тому що вже за мить Андрій Коляда запалив на табло 4:1. Стовідсотково саме наступні дві хвилини стали вирішальними, тому що спочатку Володимир Щур зрізав снаряд у власні ворота, а потім, зігравши на випередження, хет-трик оформив Кузнєцов. Грати залишалося ще багато часу, але ім’я переможця вже було відомо. До фінальної сирени невгамовний Кузнєцов довів лік своїх забитих м’ячів до чотирьох, також хет-триком відмітився Андрій Коляда, а на передостанній хвилині Щур реабілітувався, трохи підсолодивши для USK цю поразку. «Центральний офіс» перемагає з загальним рахунком 9:2 та вийшов на четверте місце з перспективою поборотися принаймні за бронзові медалі.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




