Третій тайм
Центральный офис VS Ф-Енерджи
Поєдинок розпочався дуже стрімко, і вже в першій же атаці «енергійні» захопили лідерство завдяки зусиллям Володимира Косенка. Чекати на друге взяття воріт довго не довелося, і вже за декілька хвилин Валерій Холодков протягнув м’яча від центру поля та чітко пробив у дальній кут. Ситуація для номінальних господарів значно ускладнилася, тому що на самому початку зустрічі вони надали супернику подвійну перевагу. Однак «Центральний офіс» знайшов чим відповісти, і ось вже прорив Михайла Люткевича також закінчується взяттям воріт. 1:2. Команди взяли просто неймовірний темп і навіть не думали зупинятися. Після блискучої комбінаційної атаки Антон Коденський завершив старання партнерів точним пострілом, повернувши «енергійним» стартову перевагу. Голи забивалися з такою шаленою швидкістю, що диктор по стадіону навіть не встигав їх оголошувати. Микола Кузнєцов підтвердив свій статус одного з кращих бомбардирів конференції, знову скоротивши відставання «синьо-білих» до мінімуму. На досягнутому «податківці» не зупинилися, продемонстрували справжній характер, ще до середини першого тайму відновивши паритет. Володимир Гавриленко повноцінно повернув свою команду у гру. Однак йти на перерву за рівного рахунку «Центральному офісу» було замало, тож за мить до свистка про завершення першої половини гри Михайло Люткевич замкнув простріл, оформивши таким чином дубль, а його команда вперше в зустрічі вийшла вперед. Звичайно, що ведучи двічі поспіль у два м’ячі, а потім піти відпочивати в ролі наздоганяючих, гостям здавалося нереальним, і такий розворот подій безумовно вплинув на колектив психологічно. «Ф-Енерджи» несамовито атакував по перерві, швидкості були максимальні, однак реалізація гостей залишала бажати кращого, на відміну від влучності господарів. У підсумку «Центральний офіс» здобув перемогу з рахунком 6:4 та отримав шанси поборотися навіть за срібло.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




