Третій тайм
Tokyo VS Славутич
Рахунок у зустрічі було відкрито вже на другій хвилині. Олег Козоріз зумів вирватися фактично віч-на-віч з голкіпером суперників, і на якусь частку секунди випередив воротаря, який не зумів вчасно вийти з рамки, і саме так рахунок став 1:0 на користь «дніпрян». Невдовзі номінальні гості ще й подвоїли власну перевагу. Максим Івашко продавив захисника на фланзі, віддав на партнера, а Владислав Огієвський забивав уже в порожні ворота. Однак цього разу «самураї» проявили справжній лицарський характер. Спочатку Владислав Ясько скоротив відставання до мінімуму, а одразу з початком другого тайму спочатку цифри на табло стали рівними. У першій же атаці господарі зрівняли рахунок зусиллями Олексія Кравчика, капітана та кращого бомбардира команди. Після цього гра розкрилася, і на футбольному полі стало значно веселіше. Якщо у першому таймі ми хвалили за контратаки «Славутич», то свій третій гол на контратаці забив уже Tokyo. Олександр Микитенко підхопив м’яча на правому фланзі, а Денис Лобко переправив снаряд у порожні ворота. Цей гол став дуже важливим для команди, тому що вдалося вийти вперед за п’ять хвилин до фінального свистка. Зрозуміло, що гості змушені були тепер розкриватися на повну та суттєво ризикувати, щоб уникнути першої поразки в сезоні. На останніх хвилинах пішов просто-таки шалений футбол – момент біля одних воріт змінювався небезпекою біля інших. Однак Tokyo все ж таки виявився в підсумку сильнішим. За чотири секунди до сирени фінальну крапку поставив Олексій Кравчик, подарувавши «японцям» вольову перемогу з рахунком 4:2.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




