Третій тайм
Славутич VS ФК Благо
Голими руками взяти ФК «Благо» не вийде, і гравці «Славутича» це збагнули майже одразу. Гра була в’язкою, з великою кількістю боротьби на футбольному полі. Номінальним господарям неодмінно треба було перемагати, щоб не підпустити до себе конкурентів і продовжити змагатися за медалі. Відкрити рахунок «Славутичу» вдалося завдяки старому футбольному правилу – спочатку свій стовідсотковий момент змарнував суперник, а вже в атаці у відповідь Олег Козоріз вивів «бордово-білих» уперед. Після перерви малюнок гри не змінився – «ломбардники» грали першим номером, а їхній суперник вирішив діяти від оборони та ловити опонента на контратаках. Гості створили чимало небезпечних нагод, і будемо відвертими, що як мінімум на один гол вони награли. Нарешті на 26-й хвилині ФК «Благо» зміг паритет відновити. Павло Дрозд пройшов по флангу та своєю гарматою все ж таки зміг зняти замок з воріт суперника. Однак радість команди була недовгою, тому що майже одразу «Славутич» знову опинився попереду. Владислав Щиголь наважився на удар з дуже дальньої дистанції – і мав успіх, 2:1. За дві хвилини до фінального свистка «ломбардники» взяли тайм-аут, і ледь не в першій атаці Ігор Осовик, який виконував роль голкіпера, вколотив снаряд у сітку. 2:2. На емоційному піднесенні гості пішли вперед, так само в п’ять польових, однак досягнути успіху так і не змогли. У свою чергу міг забити «Славутич», але гравець не влучив у порожні ворота. Це, звичайно, суб’єктивна думка, але ми тут, у редакції вважаємо, що нічия – певно справедливий підсумок цієї гри.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




