Третій тайм
S.K.I.L.L. VS Tokyo
Ми передбачали, що в цьому матчі Tokyo повинен неодмінно перемагати, і саме так сталося. Команда повністю підтвердила статус фаворита, здобувши впевнену перемогу. Уже на другій хвилині Олексій Кравчик протягнув м’яча по флангу та пробив у дальній кут, вивівши «самураїв» уперед. Не встигли «чорно-білі» оговтатися, як на табло вже горіло 2:0 на користь гостей, це вже постарався Уго Езендука. До кінця першого тайму м’яч ще двічі побував у воротах господарів. Спочатку Кравчик оформив дубль, а на останній хвилині свій автограф у воротах суперника залишив Денис Козко. По суті, ім’я переможця стало відомо задовго до фінального свистка. Друга половина гри стала формальністю, але не для Олексія Кравчика, який продовжив штампувати голи один за одним. У підсумку нападник забив аж сім м’ячів, фактично ставши найкращим бомбардиром конференції за тур до фінішу сезону. Чим же відповів S.K.I.L.L.? Антон Романів і Олег Глушко трохи підсолодили пігулку поразки. «Самураї» перемогли з рахунком 10:2, але попереду команду чекав ще один поєдинок, тож розслаблятися Tokyo було ще рано.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




