Третій тайм
«Одеса-мама» (Одеса) VS «Рух» (смт. Агрономічне)
Ми чекали прямого проходу «Одеси-мами» до 1/8 фіналу, але команда поступилася цим правом київським «експортерам». У цій грі одесити були явними фаворитами, адже «Рух» у групі поступився двічі з загальним рахунком 1:10. Однак саме «бірюзові» мали кращий вигляд у першій половині цього протистояння. Ближче до кінця гри вже одесити явно переважали. Однак не забили 10-метровий, що міг би принести перемогу. Догравали обидві команди вже під загрозою дабл-пенальті. І «Рух» отримав свій шанс, але воротар «мами» врятував. На останніх секундах 10-метровий знову пробивали одесити – і знову без успіху. Так, голкіпери були на висоті. 0:0, і перша на турнірі серія справжніх пенальті, з шести метрів, якщо з десяти не вдається… По пенальті в 1/8 фіналу пройшла «Одеса-мама».

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




