Анонс
«Нікос» VS «Токіо»
Поки що нема що коментувати по грі «Нікоса», бо гри як такої у виконанні «помаранчево-чорних» не було. Але проблиски з’явилися, хоча у другій грі результат був приблизно тим же, що і в першій. Час уже «розкочегаритися», бо ну скільки ж уже можна так? І віриться, що у грі з «Токіо» ми побачимо «заведеного» лідера «еллінів», а його військо готовим до бою з «самураями». До речі про останніх. А вони змінилися! Причому помітно. Це стосується і стилю гри, і швидкостей, які вмикають. Поки що вдалося одне очко взяти, але очевидно, що то був лише початок. Майбутнє в команди є. І ця гра стає дуже важливою для обох, і зовсім не ясно, що вона принесе та чим завершиться.

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




