Анонс
«Нікос» VS «Ф-Енерджи»
Чесно кажучи, не дивно, що в цьому сезоні «Ф-Енерджи» виступає слабше, ніж у своєму попередньому, чемпіонському. Те досягнення стало таким пам’ятним, приємним і заслуженим, що можна буде ще довго згадувати. Але цей колектив не з тих, що схожий на «профі», які повсякчас на вершині. Це наш «Лестер» (або «Блекберн», якщо хтось ще пам’ятає), і ми йому за це дуже вдячні. На його місці хоча би раз у житті хотів опинитися «Нікос», щоби було чим пишатися. Можливо, таке колись і станеться… А поки що команда битиметься за першу перемогу в сезоні. Передбачити щось у цій грі вкрай важко, тож обмежимося побажаннями успіху суперникам.

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




