Мини футбол LIVE V9KY

(093)431-94-92
Seco Чиста Вода Parimatch3 Укркубок
Parimatch Alnat Soccer Parimatch
Футбол

Bankers 4:5 FC RONA «Київ НКС» 5:2 «Пирогова» AFC Evraztrade 7:4 Visla Kyiv Generals 0:3 Soborna Team MagicTigerTalisman 3:2 «ДФС» ФК «Вишня» 4:2 Football Business Club ФК «Вікторія» 0:6 Brugge FC Sunrise 5:2 ФК «Козаки» «Галактікос» 1:1 «Ронін» FC Dark Horse 2:1 FC Titan FC Aviator 2:7 «Нікос» «Віді-трейд» 2:0 FC Sokol (Клавдієво) FC Getman Kyiv 4:1 ГО «Братство Небайдужих» Hilti 2:10 «Комфорт Таун» ФК «Антип» 3:1 «Укроргсинтез» ФК «ВіЯр» 2:1 «Микільська Слобідка» «Бандерлона» 2:1 FC EXMO Alertes 1:7 DragonTalismanAlnat СК «ГАРТ» 0:1 «Фокстрот» «Ібіс» 2:2 Mustang Taxi Penotrade 1:3 AFC Start ФК «Кварцит» 3:3 «Любі друзі» ФК «Динаміка Київ» 4:4 FC ProfiTent ФК «Олімпік» (Сквира) 1:0 Gogi ФК «Карбон» 1:7 Kharkiv Lions «Скіф» 9:4 Medium Tactics Alliance 1:1 Evo «Агросем» 1:9 «Золоті ворота» «КБТ» 1:1 ФК «Атлетіко» Syndicate 7:2 «Дніпро» FC Radun 2:2 АФК «Крайна» KANON 3:0 МФК «Будівельник» Energym Team 0:0 «Сталь ТМК» FC Vtoris+ 2:4 FC VIT EXPORT «Дарницьке УП» 5:4 FC Voskresenka ФК «Троя» 1:3 AFC Sparta


Таблиця

і о
1Medium Tactics 36
2«Нікос»36
3Goal center36
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Овчаренко Євгеній 3 7 2.333
2 Дністровський Віталі 2 4 2
3 Солодчук Олександр 3 4 1.333
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Овчаренко 3 5 1.67
2 Каминін 3 4 1.33
2 Сулима 3 4 1.33
дивитись

Дискваліфікація

1 Бублик Артем
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 3 тур 04 Квітня 14:05 X-Парк 1 FC Liv-Comfort+ 2 : 3 FC Liv-Comfort
Київ 9 тур 15 Серпня 15:50 Х-Парк 3 FC Amigos 0 : 0 Semalt
Київ 5 тур 29 Травня 19:50 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» 6 : 3 Evo
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 3 тур 08 Жовтня 10:30 X-Парк 1 «Любі друзі» VS FC Getman Kyiv
Київ 3 тур 08 Жовтня 11:20 X-Парк 1 Visla Kyiv VS Penotrade
Київ 3 тур 08 Жовтня 12:10 X-Парк 1 «Пирогова» VS Bankers
Київ 5 тур 08 Жовтня 14:30 ФЦ Совки Soborna Team VS MagicTigerTalisman
Київ 5 тур 08 Жовтня 15:20 ФЦ Совки Football Business Club VS Generals
Київ 5 тур 08 Жовтня 17:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS ФК «Вікторія»
Київ 5 тур 08 Жовтня 18:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS «Галактікос»
Київ 5 тур 08 Жовтня 19:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS FC Sunrise
Київ 3 тур 09 Жовтня 09:00 X-Парк 1 FC RONA VS ФК «Кварцит»
Київ 5 тур 09 Жовтня 09:30 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Dark Horse
Київ 3 тур 09 Жовтня 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS «Київ НКС»
Київ 5 тур 09 Жовтня 10:20 Горай Арена FC Sokol (Клавдієво) VS Hilti
Київ 3 тур 09 Жовтня 10:40 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS FC Aviator
Київ 5 тур 09 Жовтня 11:10 Горай Арена FC Titan VS «Віді-трейд»
Київ 3 тур 09 Жовтня 11:30 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS «Скіф»
Київ 5 тур 09 Жовтня 12:00 Горай Арена Mustang Taxi VS Alertes
Київ 3 тур 09 Жовтня 12:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS AFC Evraztrade
Київ 5 тур 09 Жовтня 12:50 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS ФК «ВіЯр»
Київ 3 тур 09 Жовтня 13:10 X-Парк 1 AFC Start VS СК «ГАРТ»
Київ 3 тур 09 Жовтня 14:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS ФК «Олімпік» (Сквира)
Київ 3 тур 09 Жовтня 15:00 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS «КБТ»
Київ 3 тур 09 Жовтня 15:10 X-Парк 1 Gogi VS ФК «Антип»
Київ 3 тур 09 Жовтня 15:50 ФЦ Берковщина 1 Evo VS FC Young Patriot
Київ 3 тур 09 Жовтня 16:00 X-Парк 1 «Дніпро» VS «Бандерлона»
Київ 3 тур 09 Жовтня 16:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS ФК «Карбон»
Київ 3 тур 09 Жовтня 16:50 X-Парк 1 AFC Sparta VS KANON
Київ 3 тур 09 Жовтня 17:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS ФК «Динаміка Київ»
Київ 3 тур 09 Жовтня 17:40 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS ФК «Троя»
Київ 3 тур 09 Жовтня 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS Energym Team
Київ 3 тур 09 Жовтня 18:30 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS Syndicate
Київ 3 тур 09 Жовтня 19:10 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS «Дарницьке УП»
Київ 3 тур 09 Жовтня 19:20 X-Парк 1 FC EXMO VS «Агросем»
Київ 3 тур 09 Жовтня 20:00 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS FC Radun
Київ 2 тур 15 Жовтня 13:00 ФЦ Совки Generals VS «ДФС»
Київ 5 тур 15 Жовтня 14:00 ФЦ Совки «ДФС» VS ФК «Вишня»
Київ 1 тур 15 Жовтня 15:00 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS Soborna Team
Київ 6 тур 15 Жовтня 17:30 ДЮСШ-15 FC Sunrise VS Brugge
Київ 6 тур 15 Жовтня 18:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS «Луганщина»
Київ 6 тур 15 Жовтня 19:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS ФК «Козаки»
Київ 4 тур 16 Жовтня 09:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Укроргсинтез»
Київ 4 тур 16 Жовтня 09:50 X-Парк 1 Visla Kyiv VS «Фокстрот»
Київ 4 тур 16 Жовтня 10:40 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS AFC Start
Київ 4 тур 16 Жовтня 11:30 X-Парк 1 Penotrade VS СК «ГАРТ»
Київ 4 тур 16 Жовтня 12:20 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS ФК «Антип»
Київ 5 тур 16 Жовтня 12:40 Горай Арена «Микільська Слобідка» VS «Ібіс»
Київ 4 тур 16 Жовтня 13:30 X-Парк 1 «Скіф» VS Gogi
Київ 4 тур 16 Жовтня 14:20 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Бандерлона»
Київ 4 тур 16 Жовтня 15:00 ФЦ Берковщина 1 Alliance VS FC ProfiTent
Київ 4 тур 16 Жовтня 15:10 X-Парк 1 «Агросем» VS Syndicate
Київ 4 тур 16 Жовтня 15:50 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS Kharkiv Lions
Київ 4 тур 16 Жовтня 16:00 X-Парк 1 FC EXMO VS «Дніпро»
Київ 4 тур 16 Жовтня 16:40 ФЦ Берковщина 1 ФК «Карбон» VS ФК «Атлетіко»
Київ 4 тур 16 Жовтня 16:50 X-Парк 1 ФК «Троя» VS KANON
Київ 4 тур 16 Жовтня 17:30 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS Evo
Київ 4 тур 16 Жовтня 17:40 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS AFC Sparta
Київ 4 тур 16 Жовтня 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS АФК «Крайна»
Київ 4 тур 16 Жовтня 19:10 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS «Сталь ТМК»
Київ 4 тур 16 Жовтня 20:00 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS FC Radun
Київ 4 тур 22 Жовтня 09:30 X-Парк 1 «Київ НКС» VS Bankers
Київ 4 тур 22 Жовтня 10:20 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS FC RONA
Київ 4 тур 22 Жовтня 11:10 X-Парк 1 FC Aviator VS «Любі друзі»
Київ 6 тур 22 Жовтня 13:30 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS «ДФС»
Київ 6 тур 22 Жовтня 14:20 ФЦ Совки Generals VS Football Business Club
Київ 6 тур 22 Жовтня 15:10 ФЦ Совки MagicTigerTalisman VS Soborna Team
Київ 7 тур 22 Жовтня 17:30 ДЮСШ-15 Brugge VS «Галактікос»
Київ 7 тур 22 Жовтня 18:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS «Ронін»
Київ 7 тур 22 Жовтня 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS ФК «Вікторія»
Київ 6 тур 23 Жовтня 08:30 Горай Арена FC Dark Horse VS «Комфорт Таун»
Київ 4 тур 23 Жовтня 09:00 X-Парк 1 ФК «Кварцит» VS «Пирогова»
Київ 6 тур 23 Жовтня 09:20 Горай Арена Hilti VS FC Sokol (Клавдієво)
Київ 4 тур 23 Жовтня 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS ГО «Братство Небайдужих»
Київ 6 тур 23 Жовтня 10:10 Горай Арена «Віді-трейд» VS FC Titan
Київ 5 тур 23 Жовтня 10:40 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS AFC Evraztrade
Київ 6 тур 23 Жовтня 11:00 Горай Арена Alertes VS Mustang Taxi
Київ 5 тур 23 Жовтня 11:30 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Penotrade
Київ 6 тур 23 Жовтня 11:50 Горай Арена «Ібіс» VS «Микільська Слобідка»
Київ 5 тур 23 Жовтня 12:20 X-Парк 1 AFC Start VS Visla Kyiv
Київ 6 тур 23 Жовтня 12:40 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS DragonTalismanAlnat
Київ 5 тур 23 Жовтня 13:10 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS ФК «Олімпік» (Сквира)
Київ 5 тур 23 Жовтня 14:20 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Скіф»
Київ 2 тур 23 Жовтня 15:00 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS Outsiders
Київ 5 тур 23 Жовтня 15:10 X-Парк 1 Gogi VS Medium Tactics
Київ 3 тур 23 Жовтня 15:50 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS Alliance
Київ 5 тур 23 Жовтня 16:00 X-Парк 1 Syndicate VS «Бандерлона»
Київ 1 тур 23 Жовтня 16:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS ФК «Атлетіко»
Київ 5 тур 23 Жовтня 16:50 X-Парк 1 «Дніпро» VS «Агросем»
Київ 4 тур 23 Жовтня 17:30 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS ФК «Динаміка Київ»
Київ 5 тур 23 Жовтня 17:40 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS FC EXMO
Київ 5 тур 23 Жовтня 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS «Дарницьке УП»
Київ 5 тур 23 Жовтня 18:30 X-Парк 1 AFC Sparta VS FC VIT EXPORT
Київ 5 тур 23 Жовтня 19:10 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS Energym Team
Київ 5 тур 23 Жовтня 19:20 X-Парк 1 KANON VS FC Vtoris+
Київ 5 тур 23 Жовтня 20:00 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS FC Voskresenka
Київ 5 тур 29 Жовтня 09:30 X-Парк 1 «Пирогова» VS FC Getman Kyiv
Київ 5 тур 29 Жовтня 10:20 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Нікос»
Київ 5 тур 29 Жовтня 11:10 X-Парк 1 FC RONA VS FC Aviator
Київ 7 тур 29 Жовтня 13:30 ФЦ Совки Football Business Club VS ФК «Вишня»
Київ 7 тур 29 Жовтня 14:20 ФЦ Совки «ДФС» VS MagicTigerTalisman
Київ 7 тур 29 Жовтня 15:10 ФЦ Совки Soborna Team VS Generals
Київ 8 тур 29 Жовтня 17:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS FC Sunrise
Київ 8 тур 29 Жовтня 18:30 ДЮСШ-15 Brugge VS «Ронін»
Київ 8 тур 29 Жовтня 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS «Луганщина»
Київ 7 тур 30 Жовтня 08:30 Горай Арена FC Titan VS FC Dark Horse
Київ 6 тур 30 Жовтня 09:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS Gogi
Київ 7 тур 30 Жовтня 09:20 Горай Арена «Комфорт Таун» VS Hilti
Київ 6 тур 30 Жовтня 09:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS Syndicate
Київ 7 тур 30 Жовтня 10:10 Горай Арена FC Sokol (Клавдієво) VS «Віді-трейд»
Київ 5 тур 30 Жовтня 10:40 X-Парк 1 Bankers VS ФК «Кварцит»
Київ 7 тур 30 Жовтня 11:00 Горай Арена «Микільська Слобідка» VS ФК «ВіЯр»
Київ 6 тур 30 Жовтня 11:30 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS СК «ГАРТ»
Київ 7 тур 30 Жовтня 11:50 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS Alertes
Київ 6 тур 30 Жовтня 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 30 Жовтня 12:40 Горай Арена Mustang Taxi VS «Ібіс»
Київ 6 тур 30 Жовтня 13:10 X-Парк 1 Visla Kyiv VS AFC Start
Київ 5 тур 30 Жовтня 14:20 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS «Київ НКС»
Київ 5 тур 30 Жовтня 15:00 ФЦ Берковщина 1 ФК «Динаміка Київ» VS ФК «Карбон»
Київ 6 тур 30 Жовтня 15:10 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS «Укроргсинтез»
Київ 6 тур 30 Жовтня 15:50 ФЦ Берковщина 1 Evo VS Kharkiv Lions
Київ 6 тур 30 Жовтня 16:00 X-Парк 1 «Скіф» VS ФК «Антип»
Київ 8 тур 30 Жовтня 16:40 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS Alliance
Київ 6 тур 30 Жовтня 16:50 X-Парк 1 «Агросем» VS «Дніпро»
Київ 7 тур 30 Жовтня 17:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS Outsiders
Київ 6 тур 30 Жовтня 17:40 X-Парк 1 FC EXMO VS «Золоті ворота»
Київ 6 тур 30 Жовтня 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS «Сталь ТМК»
Київ 6 тур 30 Жовтня 18:30 X-Парк 1 ФК «Троя» VS FC Vtoris+
Київ 6 тур 30 Жовтня 19:10 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS АФК «Крайна»
Київ 6 тур 30 Жовтня 19:20 X-Парк 1 KANON VS FC VIT EXPORT
Київ 6 тур 30 Жовтня 20:00 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS FC Radun
Київ 6 тур 05 Листопада 09:30 X-Парк 1 FC Aviator VS «Пирогова»
Київ 6 тур 05 Листопада 10:20 X-Парк 1 «Нікос» VS FC RONA
Київ 7 тур 05 Листопада 11:10 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS Medium Tactics
Київ 8 тур 05 Листопада 13:30 ФЦ Совки Soborna Team VS «ДФС»
Київ 8 тур 05 Листопада 14:20 ФЦ Совки Generals VS ФК «Вишня»
Київ 8 тур 05 Листопада 15:10 ФЦ Совки MagicTigerTalisman VS Football Business Club
Київ 9 тур 05 Листопада 17:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS FC Sunrise
Київ 9 тур 05 Листопада 18:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS Brugge
Київ 9 тур 05 Листопада 19:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS ФК «Вікторія»
Київ 8 тур 06 Листопада 08:30 Горай Арена Hilti VS «Віді-трейд»
Київ 6 тур 06 Листопада 09:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS ФК «Кварцит»
Київ 8 тур 06 Листопада 09:20 Горай Арена FC Dark Horse VS FC Sokol (Клавдієво)
Київ 6 тур 06 Листопада 09:50 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS Bankers
Київ 8 тур 06 Листопада 10:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
Київ 7 тур 06 Листопада 10:40 X-Парк 1 «Бандерлона» VS «Золоті ворота»
Київ 8 тур 06 Листопада 11:00 Горай Арена «Ібіс» VS ФК «ВіЯр»
Київ 7 тур 06 Листопада 11:30 X-Парк 1 Gogi VS «Скіф»
Київ 8 тур 06 Листопада 11:50 Горай Арена Alertes VS «Микільська Слобідка»
Київ 7 тур 06 Листопада 12:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Visla Kyiv
Київ 8 тур 06 Листопада 12:40 Горай Арена Mustang Taxi VS DragonTalismanAlnat
Київ 7 тур 06 Листопада 13:10 X-Парк 1 AFC Start VS AFC Evraztrade
Київ 7 тур 06 Листопада 14:20 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS Penotrade
Київ 5 тур 06 Листопада 15:00 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS Outsiders
Київ 7 тур 06 Листопада 15:10 X-Парк 1 ФК «Антип» VS ФК «Олімпік» (Сквира)
Київ 5 тур 06 Листопада 15:50 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS FC Young Patriot
Київ 6 тур 06 Листопада 16:00 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS «Любі друзі»
Київ 5 тур 06 Листопада 16:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS «КБТ»
Київ 7 тур 06 Листопада 16:50 X-Парк 1 «Дніпро» VS FC EXMO
Київ 5 тур 06 Листопада 17:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS Alliance
Київ 7 тур 06 Листопада 17:40 X-Парк 1 Syndicate VS «Агросем»
Київ 7 тур 06 Листопада 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS Energym Team
Київ 7 тур 06 Листопада 18:30 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS FC Vtoris+
Київ 7 тур 06 Листопада 19:10 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS «Дарницьке УП»
Київ 7 тур 06 Листопада 19:20 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «Троя»
Київ 7 тур 06 Листопада 20:00 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS FC Voskresenka
Київ 7 тур 12 Листопада 09:30 X-Парк 1 «Пирогова» VS «Нікос»
Київ 7 тур 12 Листопада 10:20 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Київ НКС»
Київ 8 тур 12 Листопада 11:10 X-Парк 1 Penotrade VS Visla Kyiv
Київ 9 тур 12 Листопада 13:30 ФЦ Совки Football Business Club VS Soborna Team
Київ 9 тур 12 Листопада 14:20 ФЦ Совки «ДФС» VS Generals
Київ 9 тур 12 Листопада 15:10 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS MagicTigerTalisman
Київ 10 тур 12 Листопада 17:30 ДЮСШ-15 Brugge VS «Луганщина»
Київ 10 тур 12 Листопада 18:30 ДЮСШ-15 FC Sunrise VS «Ронін»
Київ 10 тур 12 Листопада 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS «Галактікос»
Київ 9 тур 13 Листопада 08:30 Горай Арена FC Sokol (Клавдієво) VS «Комфорт Таун»
Київ 7 тур 13 Листопада 09:00 X-Парк 1 ФК «Кварцит» VS FC Getman Kyiv
Київ 9 тур 13 Листопада 09:20 Горай Арена «Віді-трейд» VS FC Dark Horse
Київ 8 тур 13 Листопада 09:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS «Дніпро»
Київ 9 тур 13 Листопада 10:10 Горай Арена FC Titan VS Hilti
Київ 8 тур 13 Листопада 10:40 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS «Фокстрот»
Київ 9 тур 13 Листопада 11:00 Горай Арена «Микільська Слобідка» VS Mustang Taxi
Київ 8 тур 13 Листопада 11:30 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS AFC Start
Київ 9 тур 13 Листопада 11:50 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS «Ібіс»
Київ 8 тур 13 Листопада 12:20 X-Парк 1 ФК «Антип» VS Gogi
Київ 9 тур 13 Листопада 12:40 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS Alertes
Київ 8 тур 13 Листопада 13:10 X-Парк 1 «Скіф» VS «Укроргсинтез»
Київ 8 тур 13 Листопада 14:00 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS Medium Tactics
Київ 6 тур 13 Листопада 15:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS ФК «Карбон»
Київ 7 тур 13 Листопада 15:10 X-Парк 1 Bankers VS FC Aviator
Київ 6 тур 13 Листопада 15:50 ФЦ Берковщина 1 Alliance VS ФК «Динаміка Київ»
Київ 7 тур 13 Листопада 16:00 X-Парк 1 FC RONA VS ГО «Братство Небайдужих»
Київ 6 тур 13 Листопада 16:40 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS ФК «Атлетіко»
Київ 8 тур 13 Листопада 16:50 X-Парк 1 ФК «Троя» VS FC VIT EXPORT
Київ 6 тур 13 Листопада 17:30 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS FC ProfiTent
Київ 8 тур 13 Листопада 17:40 X-Парк 1 KANON VS AFC Sparta
Київ 8 тур 13 Листопада 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS «Сталь ТМК»
Київ 8 тур 13 Листопада 18:30 X-Парк 1 «Агросем» VS FC EXMO
Київ 8 тур 13 Листопада 19:10 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS АФК «Крайна»
Київ 8 тур 13 Листопада 19:20 X-Парк 1 Syndicate VS «Золоті ворота»
Київ 8 тур 13 Листопада 20:00 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS FC Voskresenka
Київ 8 тур 19 Листопада 09:30 X-Парк 1 «Київ НКС» VS FC Getman Kyiv
Київ 8 тур 19 Листопада 10:20 X-Парк 1 «Любі друзі» VS FC RONA
Київ 9 тур 19 Листопада 11:10 X-Парк 1 Visla Kyiv VS AFC Evraztrade
Київ 10 тур 19 Листопада 13:30 ФЦ Совки «ДФС» VS Football Business Club
Київ 10 тур 19 Листопада 14:20 ФЦ Совки Generals VS MagicTigerTalisman
Київ 10 тур 19 Листопада 15:10 ФЦ Совки Soborna Team VS ФК «Вишня»
Київ 11 тур 19 Листопада 17:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS «Галактікос»
Київ 11 тур 19 Листопада 18:30 ДЮСШ-15 Brugge VS ФК «Вікторія»
Київ 11 тур 19 Листопада 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS FC Sunrise
Київ 10 тур 20 Листопада 08:30 Горай Арена Hilti VS FC Dark Horse
Київ 9 тур 20 Листопада 09:00 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS ФК «Антип»
Київ 10 тур 20 Листопада 09:20 Горай Арена «Комфорт Таун» VS «Віді-трейд»
Київ 8 тур 20 Листопада 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS Bankers
Київ 10 тур 20 Листопада 10:10 Горай Арена FC Titan VS FC Sokol (Клавдієво)
Київ 9 тур 20 Листопада 10:40 X-Парк 1 Gogi VS ФК «Олімпік» (Сквира)
Київ 10 тур 20 Листопада 11:00 Горай Арена «Ібіс» VS Alertes
Київ 9 тур 20 Листопада 11:30 X-Парк 1 «Фокстрот» VS СК «ГАРТ»
Київ 10 тур 20 Листопада 11:50 Горай Арена Mustang Taxi VS ФК «ВіЯр»
Київ 9 тур 20 Листопада 12:20 X-Парк 1 AFC Start VS Penotrade
Київ 10 тур 20 Листопада 12:40 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS «Микільська Слобідка»
Київ 8 тур 20 Листопада 13:10 X-Парк 1 FC Aviator VS ФК «Кварцит»
Київ 8 тур 20 Листопада 14:20 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS «Пирогова»
Київ 7 тур 20 Листопада 15:00 ФЦ Берковщина 1 ФК «Карбон» VS Alliance
Київ 9 тур 20 Листопада 15:10 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Скіф»
Київ 7 тур 20 Листопада 15:50 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Evo
Київ 9 тур 20 Листопада 16:00 X-Парк 1 «Дніпро» VS Syndicate
Київ 7 тур 20 Листопада 16:40 ФЦ Берковщина 1 ФК «Динаміка Київ» VS FC Young Patriot
Київ 9 тур 20 Листопада 16:50 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Агросем»
Київ 7 тур 20 Листопада 17:30 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS «КБТ»
Київ 9 тур 20 Листопада 17:40 X-Парк 1 FC EXMO VS «Бандерлона»
Київ 9 тур 20 Листопада 18:20 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS Energym Team
Київ 9 тур 20 Листопада 18:30 X-Парк 1 AFC Sparta VS FC Vtoris+
Київ 9 тур 20 Листопада 19:10 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS «Дарницьке УП»
Київ 9 тур 20 Листопада 19:20 X-Парк 1 KANON VS ФК «Троя»
Київ 9 тур 20 Листопада 20:00 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS FC Radun
Київ 9 тур 26 Листопада 13:30 X-Парк 1 FC RONA VS «Київ НКС»
Київ 9 тур 26 Листопада 14:20 X-Парк 1 «Пирогова» VS «Любі друзі»
Київ 10 тур 26 Листопада 15:10 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS Visla Kyiv
Київ 12 тур 26 Листопада 17:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS «Ронін»
Київ 12 тур 26 Листопада 18:30 ДЮСШ-15 FC Sunrise VS «Луганщина»
Київ 12 тур 26 Листопада 19:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS ФК «Козаки»
Київ 9 тур 27 Листопада 11:00 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS FC Aviator
Київ 10 тур 27 Листопада 11:00 X-Парк 1 Penotrade VS AFC Evraztrade
Київ 9 тур 27 Листопада 11:50 X-Парк 1 Bankers VS ГО «Братство Небайдужих»
Київ 10 тур 27 Листопада 11:50 X-Парк 1 AFC Start VS «Фокстрот»
Київ 10 тур 27 Листопада 12:40 X-Парк 1 Gogi VS «Укроргсинтез»
Київ 9 тур 27 Листопада 12:40 X-Парк 1 ФК «Кварцит» VS «Нікос»
Київ 10 тур 27 Листопада 13:30 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS «Скіф»
Київ 10 тур 27 Листопада 14:20 X-Парк 1 ФК «Антип» VS Medium Tactics
Київ 8 тур 27 Листопада 15:00 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS ФК «Карбон»
Київ 10 тур 27 Листопада 15:10 X-Парк 1 «Агросем» VS «Бандерлона»
Київ 8 тур 27 Листопада 15:50 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS ФК «Динаміка Київ»
Київ 10 тур 27 Листопада 16:00 X-Парк 1 Syndicate VS FC EXMO
Київ 8 тур 27 Листопада 16:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS ФК «Атлетіко»
Київ 10 тур 27 Листопада 16:50 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Дніпро»
Київ 8 тур 27 Листопада 17:30 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS FC ProfiTent
Київ 10 тур 27 Листопада 17:40 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS KANON
Київ 10 тур 27 Листопада 18:20 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS АФК «Крайна»
Київ 10 тур 27 Листопада 18:30 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS AFC Sparta
Київ 10 тур 27 Листопада 19:10 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS FC Voskresenka
Київ 10 тур 27 Листопада 20:00 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS «Дарницьке УП»
Київ 13 тур 03 Грудня 17:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS «Ронін»
Київ 13 тур 03 Грудня 18:30 ДЮСШ-15 Brugge VS FC Sunrise
Київ 13 тур 03 Грудня 19:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS «Галактікос»
Київ 9 тур 04 Грудня 15:00 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS «КБТ»
Київ 9 тур 04 Грудня 15:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Динаміка Київ» VS Evo
Київ 9 тур 04 Грудня 16:40 ФЦ Берковщина 1 ФК «Карбон» VS Outsiders
Київ 9 тур 04 Грудня 17:30 ФЦ Берковщина 1 Alliance VS FC Young Patriot
Київ 9 тур 04 Грудня 18:20 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS Kharkiv Lions
Київ 1 тур 04 Грудня 19:10 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS FC Radun
Київ 14 тур 10 Грудня 17:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS «Луганщина»
Київ 14 тур 10 Грудня 18:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS Brugge
Київ 14 тур 10 Грудня 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS ФК «Козаки»