пї  РРєСЃРїСЂРСЃ-РїСРґСЃСѓРјРєРё
NadiyaPokrov_BozhyiGC BARBERSHOPBEERLAND живе пиво


ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північ. Суперліга. 6 тур

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північ. Суперліга. 6 тур
ОГЛЯД ТУРУ. Нічия на користь Builders futsal team

Builders futsal team досить легко, при всій повазі до суперника, розібрався з FC Getman Kyiv, перегравши аутсайдера з рахунком 6:0, та зачекав на протистояння між FC Radun і Mustang Taxi. І на щастя «будівельників», обидва конкуренти втратили очки, тож тепер «жовто-чорні» відстають від першого місця на один заліковий бал, а від третього відірвались аж на цілих п’ять.
Рахунок у матчі було відкрито в середині першого тайму, гравці «Радуна» запресингували своїх опонентів на їхній половині поля, Олександр Самойленко влучив у поперечку, але першим на добиванні опинився Артем Галібаренко. Mustang Taxi поновив паритет наприкінці тайму, Богдан Хора віддав на Вадима Гуцала, той поставив спину, у стилі Артема Довбика, розвернувся та чітко пробив. На 32-й другій хвилині «помаранчево-зеленим» вдалося вийти вперед, завдяки індивідуальній майстерності Юрія Кацарського, який накрутив свого візаві та чітко пробив у дальню дев’ятку. FC Radun зрівняв кілька хвилин по тому також за допомогою дій одного гравця, це Максим Сягровський чітко пробив зі штрафного. До фінального свистка моменти в обох команд, щоби вирвати перемогу, були, але в підсумку гра так і завершилася внічию 2:2.
У поєдинку між AFC Sparta і DragonTalisman важко було комусь віддати перевагу на початку зустрічі. Разом з тим невеличким фаворитом здавалися все-таки «спартанці», які останнім часом набрали дуже пристойний хід. Перший тайм протистояння тільки підтвердив це, тому що він залишився саме за «червоно-білими», 2:1. Однак «дракони» змогли здійснити камбек ближче до фінального свистка. Спочатку на 32-й хвилині Кирило Хоботнєв відновив паритет, а за хвилину до сирени Максим Кошовий зумів принести DragonTalisman вольову перемогу з рахунком 3:2. Гравці AFC Sparta десь самі випустили гру з власних рук, але й суперник проявив свій відомий «драконівський» характер.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Михайло Коваленко (DragonTalisman)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Лук’яненко (Mustang Taxi)

Автор: Ігор Колодій
Повернутися до списку статей