Анонс
«Вимпел» VS WinAmp
Опинившись у вищому дивізіоні конференції завдяки вдалому відбору, «Вимпелу» і WinAmp поки що не вдається постати у всій красі. Але як назвався грибом – то лізь у борщ! Треба битися-змагатися, виправляти турнірне становище. Тим паче що суперник – «свого рівня», до того ж це «жовто-чорне дербі»! На двох ці команди наразі мають лише одне очко, яке вибороли Кирило Чихрадзе зі своєю командою. І справді цікаво, хто вийде переможцем у цьому двобої.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




