пї  РРєСЃРїСЂРСЃ-РїСРґСЃСѓРјРєРё
BEERLAND живе пивоPokrov_BozhyiNadiyaGC BARBERSHOP


ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5x5. Ліга Gold. 3 тур

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5x5. Ліга Gold. 3 тур
ОГЛЯД ТУРУ. Непросто було, але «Динамо» – на першому місці!

Варто було Gogi зробити ребрендинг, як команда одразу перемогла. Тепер клуб має назву Ukrainian Power, плюс ще й форму синьо-жовту нову видали. Та ти шо!!! І навіть Руслан Алмазов одразу забив й отримав звання найкращого гравця матчу! Однак усі ці фактори, окрім голу Алмазова, звичайно, вони містичні, а от що безумовно зіграло свою роль в перемозі, так це гарний збір команди. AFK Kateter теж мав шанси на успіх. Команда забила першою, потім, пропустивши двічі, зуміла відігратися на початку другої половини гри, але заключні хвилини матчу залишилися за суперником. Перемога Ukrainian Power з рахунком 4:2.
ФК «Донбас» у звітному турі здобув свою першу перемогу, обігравши Fayna Team з рахунком 4:3. Головним героєм зустрічі став Андрій Примачук, який оформив хет-трик. Його команда пішла на перерву, маючи перевагу у два м’ячі. Однак суперник зумів проявити характер і вже в середині другої половини гри поновив паритет. Забивали Сергій Осадчій і Віктор Зінчук. І тут дуже важливі голи провів вищезгаданий Андрій Примачук. Гравець спочатку знову вивів свою команду вперед, а потім ще й закріпив перевагу. Fayna Team зусиллями Артема Шундрика наблизилася до порятунку, але за той час, що залишався до фінального свистка, вирвати нічию хлопці не змогли.
Поєдинок між «Динамо» (Вишгород) і «Віді-трейд-2» вийшов динамічним і яскравим, навіть попри невелику кількість забитих м’ячів. «Динамо» досить швидко змогло забити двічі, голами відмітилися Назарій Півень і Максим Жоров. У подальшому більшою частиною ігрового часу перевагою, часом помітною, володіли «трейдери». Вони створили багато моментів біля воріт свого суперника, але забити змогли всього лише одного разу. На 24-й хвилині відзначився Вадим Шмалько. Вистояти та зберегти свою мінімальну перевагу «динамівцям» вдалося за рахунок блискучої гри свого голкіпера. Безумовно, якби не Владислав Верхошапов, то ніякої перемоги 2:1 тут би точно не було.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Примачук (ФК «Донбас»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Верхошапов («Динамо» Вишгород)

Автор: Ігор Колодій
Повернутися до списку статей