Календар матчів міста

(093)431-94-92
Soccer Футбол Seco Чиста Вода
Parimatch Parimatch Укркубок Alnat
Parimatch3

Bankers 4:5 FC RONA «Київ НКС» 5:2 «Пирогова» AFC Evraztrade 7:4 Visla Kyiv Generals 0:3 Soborna Team MagicTigerTalisman 3:2 «ДФС» ФК «Вишня» 4:2 Football Business Club ФК «Вікторія» 0:6 Brugge FC Sunrise 5:2 ФК «Козаки» «Галактікос» 1:1 «Ронін» FC Dark Horse 2:1 FC Titan FC Aviator 2:7 «Нікос» «Віді-трейд» 2:0 FC Sokol (Клавдієво) FC Getman Kyiv 4:1 ГО «Братство Небайдужих» Hilti 2:10 «Комфорт Таун» ФК «Антип» 3:1 «Укроргсинтез» ФК «ВіЯр» 2:1 «Микільська Слобідка» «Бандерлона» 2:1 FC EXMO Alertes 1:7 DragonTalismanAlnat СК «ГАРТ» 0:1 «Фокстрот» «Ібіс» 2:2 Mustang Taxi Penotrade 1:3 AFC Start ФК «Кварцит» 3:3 «Любі друзі» ФК «Динаміка Київ» 4:4 FC ProfiTent ФК «Олімпік» (Сквира) 1:0 Gogi ФК «Карбон» 1:7 Kharkiv Lions «Скіф» 9:4 Medium Tactics Alliance 1:1 Evo «Агросем» 1:9 «Золоті ворота» «КБТ» 1:1 ФК «Атлетіко» Syndicate 7:2 «Дніпро» FC Radun 2:2 АФК «Крайна» KANON 3:0 МФК «Будівельник» Energym Team 0:0 «Сталь ТМК» FC Vtoris+ 2:4 FC VIT EXPORT «Дарницьке УП» 5:4 FC Voskresenka ФК «Троя» 1:3 AFC Sparta


Таблиця

і о
1DragonTalismanAlnat410
2ФК «ВіЯр»49
3«Микільська Слобідка»46
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Малюк Ігор 3 5 1.667
2 Рибальченко Владисла 4 4 1
2 Грушко Віталій 4 4 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Шундрик 3 3 1
2 Гурєєв 4 3 0.75
2 Тимченко 4 3 0.75
дивитись

Дискваліфікація

1 Кучеренко Володимир
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
3 тур 08 Жовтня Bronze ліга (Північна) 10:30 X-Парк 1 «Любі друзі» VS FC Getman Kyiv
3 тур 08 Жовтня Silver ліга (Північна) 11:20 X-Парк 1 Visla Kyiv VS Penotrade
3 тур 08 Жовтня Bronze ліга (Північна) 12:10 X-Парк 1 «Пирогова» VS Bankers
5 тур 08 Жовтня Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки Soborna Team VS MagicTigerTalisman
5 тур 08 Жовтня Суперліга (Західна) 15:20 ФЦ Совки Football Business Club VS Generals
5 тур 08 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS ФК «Вікторія»
5 тур 08 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS «Галактікос»
5 тур 08 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS FC Sunrise
3 тур 09 Жовтня Bronze ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 FC RONA VS ФК «Кварцит»
3 тур 09 Жовтня Bronze ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS «Київ НКС»
3 тур 09 Жовтня Bronze ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS FC Aviator
3 тур 09 Жовтня Gold ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS «Скіф»
3 тур 09 Жовтня Silver ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS AFC Evraztrade
3 тур 09 Жовтня Silver ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 AFC Start VS СК «ГАРТ»
3 тур 09 Жовтня Gold ліга (Північна) 14:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS ФК «Олімпік» (Сквира)
3 тур 09 Жовтня Gold ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 Gogi VS ФК «Антип»
3 тур 09 Жовтня Platinum ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 «Дніпро» VS «Бандерлона»
3 тур 09 Жовтня Суперліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 AFC Sparta VS KANON
3 тур 09 Жовтня Суперліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS ФК «Троя»
3 тур 09 Жовтня Platinum ліга (Північна) 18:30 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS Syndicate
3 тур 09 Жовтня Platinum ліга (Північна) 19:20 X-Парк 1 FC EXMO VS «Агросем»
5 тур 09 Жовтня Суперліга (Футзальна) 09:30 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Dark Horse
5 тур 09 Жовтня Суперліга (Футзальна) 10:20 Горай Арена FC Sokol (Клавдієво) VS Hilti
5 тур 09 Жовтня Суперліга (Футзальна) 11:10 Горай Арена FC Titan VS «Віді-трейд»
5 тур 09 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 12:00 Горай Арена Mustang Taxi VS Alertes
5 тур 09 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 12:50 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS ФК «ВіЯр»
3 тур 09 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS «КБТ»
3 тур 09 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 Evo VS FC Young Patriot
3 тур 09 Жовтня Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS ФК «Карбон»
3 тур 09 Жовтня Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS ФК «Динаміка Київ»
3 тур 09 Жовтня Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS Energym Team
3 тур 09 Жовтня Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS «Дарницьке УП»
3 тур 09 Жовтня Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS FC Radun
2 тур 15 Жовтня Суперліга (Західна) 13:00 ФЦ Совки Generals VS «ДФС»
5 тур 15 Жовтня Суперліга (Західна) 14:00 ФЦ Совки «ДФС» VS ФК «Вишня»
1 тур 15 Жовтня Суперліга (Західна) 15:00 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS Soborna Team
6 тур 15 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 FC Sunrise VS Brugge
6 тур 15 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS «Луганщина»
6 тур 15 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS ФК «Козаки»
4 тур 16 Жовтня Gold ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Укроргсинтез»
4 тур 16 Жовтня Silver ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Visla Kyiv VS «Фокстрот»
4 тур 16 Жовтня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS AFC Start
4 тур 16 Жовтня Silver ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 Penotrade VS СК «ГАРТ»
4 тур 16 Жовтня Gold ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS ФК «Антип»
4 тур 16 Жовтня Gold ліга (Північна) 13:30 X-Парк 1 «Скіф» VS Gogi
4 тур 16 Жовтня Platinum ліга (Північна) 14:20 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Бандерлона»
4 тур 16 Жовтня Platinum ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 «Агросем» VS Syndicate
4 тур 16 Жовтня Platinum ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 FC EXMO VS «Дніпро»
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 ФК «Троя» VS KANON
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS AFC Sparta
5 тур 16 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 12:40 Горай Арена «Микільська Слобідка» VS «Ібіс»
4 тур 16 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 Alliance VS FC ProfiTent
4 тур 16 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS Kharkiv Lions
4 тур 16 Жовтня Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 ФК «Карбон» VS ФК «Атлетіко»
4 тур 16 Жовтня Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS Evo
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS АФК «Крайна»
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS «Сталь ТМК»
4 тур 16 Жовтня Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS FC Radun
4 тур 22 Жовтня Bronze ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 «Київ НКС» VS Bankers
4 тур 22 Жовтня Bronze ліга (Північна) 10:20 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS FC RONA
4 тур 22 Жовтня Bronze ліга (Північна) 11:10 X-Парк 1 FC Aviator VS «Любі друзі»
6 тур 22 Жовтня Суперліга (Західна) 13:30 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS «ДФС»
6 тур 22 Жовтня Суперліга (Західна) 14:20 ФЦ Совки Generals VS Football Business Club
6 тур 22 Жовтня Суперліга (Західна) 15:10 ФЦ Совки MagicTigerTalisman VS Soborna Team
7 тур 22 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 Brugge VS «Галактікос»
7 тур 22 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS «Ронін»
7 тур 22 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS ФК «Вікторія»
4 тур 23 Жовтня Bronze ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 ФК «Кварцит» VS «Пирогова»
4 тур 23 Жовтня Bronze ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS ГО «Братство Небайдужих»
5 тур 23 Жовтня Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS AFC Evraztrade
5 тур 23 Жовтня Silver ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Penotrade
5 тур 23 Жовтня Silver ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 AFC Start VS Visla Kyiv
5 тур 23 Жовтня Gold ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS ФК «Олімпік» (Сквира)
5 тур 23 Жовтня Gold ліга (Північна) 14:20 X-Парк 1 ФК «Антип» VS «Скіф»
5 тур 23 Жовтня Gold ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 Gogi VS Medium Tactics
5 тур 23 Жовтня Platinum ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 Syndicate VS «Бандерлона»
5 тур 23 Жовтня Platinum ліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 «Дніпро» VS «Агросем»
5 тур 23 Жовтня Platinum ліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS FC EXMO
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Північна) 18:30 X-Парк 1 AFC Sparta VS FC VIT EXPORT
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Північна) 19:20 X-Парк 1 KANON VS FC Vtoris+
6 тур 23 Жовтня Суперліга (Футзальна) 08:30 Горай Арена FC Dark Horse VS «Комфорт Таун»
6 тур 23 Жовтня Суперліга (Футзальна) 09:20 Горай Арена Hilti VS FC Sokol (Клавдієво)
6 тур 23 Жовтня Суперліга (Футзальна) 10:10 Горай Арена «Віді-трейд» VS FC Titan
6 тур 23 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 11:00 Горай Арена Alertes VS Mustang Taxi
6 тур 23 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 11:50 Горай Арена «Ібіс» VS «Микільська Слобідка»
6 тур 23 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 12:40 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS DragonTalismanAlnat
2 тур 23 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS Outsiders
3 тур 23 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS Alliance
1 тур 23 Жовтня Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS ФК «Атлетіко»
4 тур 23 Жовтня Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS ФК «Динаміка Київ»
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS «Дарницьке УП»
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS Energym Team
5 тур 23 Жовтня Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS FC Voskresenka
5 тур 29 Жовтня Bronze ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 «Пирогова» VS FC Getman Kyiv
5 тур 29 Жовтня Bronze ліга (Північна) 10:20 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Нікос»
5 тур 29 Жовтня Bronze ліга (Північна) 11:10 X-Парк 1 FC RONA VS FC Aviator
7 тур 29 Жовтня Суперліга (Західна) 13:30 ФЦ Совки Football Business Club VS ФК «Вишня»
7 тур 29 Жовтня Суперліга (Західна) 14:20 ФЦ Совки «ДФС» VS MagicTigerTalisman
7 тур 29 Жовтня Суперліга (Західна) 15:10 ФЦ Совки Soborna Team VS Generals
8 тур 29 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS FC Sunrise
8 тур 29 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 Brugge VS «Ронін»
8 тур 29 Жовтня Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS «Луганщина»
6 тур 30 Жовтня Gold ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 Medium Tactics VS Gogi
6 тур 30 Жовтня Platinum ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS Syndicate
5 тур 30 Жовтня Bronze ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 Bankers VS ФК «Кварцит»
6 тур 30 Жовтня Silver ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS СК «ГАРТ»
6 тур 30 Жовтня Silver ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Penotrade VS «Фокстрот»
6 тур 30 Жовтня Silver ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 Visla Kyiv VS AFC Start
5 тур 30 Жовтня Bronze ліга (Північна) 14:20 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS «Київ НКС»
6 тур 30 Жовтня Gold ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS «Укроргсинтез»
6 тур 30 Жовтня Gold ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 «Скіф» VS ФК «Антип»
6 тур 30 Жовтня Platinum ліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 «Агросем» VS «Дніпро»
6 тур 30 Жовтня Platinum ліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 FC EXMO VS «Золоті ворота»
6 тур 30 Жовтня Суперліга (Північна) 18:30 X-Парк 1 ФК «Троя» VS FC Vtoris+
6 тур 30 Жовтня Суперліга (Північна) 19:20 X-Парк 1 KANON VS FC VIT EXPORT
7 тур 30 Жовтня Суперліга (Футзальна) 08:30 Горай Арена FC Titan VS FC Dark Horse
7 тур 30 Жовтня Суперліга (Футзальна) 09:20 Горай Арена «Комфорт Таун» VS Hilti
7 тур 30 Жовтня Суперліга (Футзальна) 10:10 Горай Арена FC Sokol (Клавдієво) VS «Віді-трейд»
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 11:00 Горай Арена «Микільська Слобідка» VS ФК «ВіЯр»
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 11:50 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS Alertes
7 тур 30 Жовтня Прем"єр ліга (5x5) 12:40 Горай Арена Mustang Taxi VS «Ібіс»
5 тур 30 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 ФК «Динаміка Київ» VS ФК «Карбон»
6 тур 30 Жовтня Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 Evo VS Kharkiv Lions
8 тур 30 Жовтня Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS Alliance
7 тур 30 Жовтня Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS Outsiders
6 тур 30 Жовтня Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS «Сталь ТМК»
6 тур 30 Жовтня Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS АФК «Крайна»
6 тур 30 Жовтня Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS FC Radun
6 тур 05 Листопада Bronze ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 FC Aviator VS «Пирогова»
6 тур 05 Листопада Bronze ліга (Північна) 10:20 X-Парк 1 «Нікос» VS FC RONA
7 тур 05 Листопада Gold ліга (Північна) 11:10 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS Medium Tactics
8 тур 05 Листопада Суперліга (Західна) 13:30 ФЦ Совки Soborna Team VS «ДФС»
8 тур 05 Листопада Суперліга (Західна) 14:20 ФЦ Совки Generals VS ФК «Вишня»
8 тур 05 Листопада Суперліга (Західна) 15:10 ФЦ Совки MagicTigerTalisman VS Football Business Club
9 тур 05 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS FC Sunrise
9 тур 05 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS Brugge
9 тур 05 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS ФК «Вікторія»
6 тур 06 Листопада Bronze ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS ФК «Кварцит»
6 тур 06 Листопада Bronze ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS Bankers
7 тур 06 Листопада Platinum ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Бандерлона» VS «Золоті ворота»
7 тур 06 Листопада Gold ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 Gogi VS «Скіф»
7 тур 06 Листопада Silver ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Visla Kyiv
7 тур 06 Листопада Silver ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 AFC Start VS AFC Evraztrade
7 тур 06 Листопада Silver ліга (Північна) 14:20 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS Penotrade
7 тур 06 Листопада Gold ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 ФК «Антип» VS ФК «Олімпік» (Сквира)
6 тур 06 Листопада Bronze ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS «Любі друзі»
7 тур 06 Листопада Platinum ліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 «Дніпро» VS FC EXMO
7 тур 06 Листопада Platinum ліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 Syndicate VS «Агросем»
7 тур 06 Листопада Суперліга (Північна) 18:30 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS FC Vtoris+
7 тур 06 Листопада Суперліга (Північна) 19:20 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «Троя»
8 тур 06 Листопада Суперліга (Футзальна) 08:30 Горай Арена Hilti VS «Віді-трейд»
8 тур 06 Листопада Суперліга (Футзальна) 09:20 Горай Арена FC Dark Horse VS FC Sokol (Клавдієво)
8 тур 06 Листопада Суперліга (Футзальна) 10:10 Горай Арена «Комфорт Таун» VS FC Titan
8 тур 06 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 11:00 Горай Арена «Ібіс» VS ФК «ВіЯр»
8 тур 06 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 11:50 Горай Арена Alertes VS «Микільська Слобідка»
8 тур 06 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 12:40 Горай Арена Mustang Taxi VS DragonTalismanAlnat
5 тур 06 Листопада Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS Outsiders
5 тур 06 Листопада Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS FC Young Patriot
5 тур 06 Листопада Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS «КБТ»
5 тур 06 Листопада Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS Alliance
7 тур 06 Листопада Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS Energym Team
7 тур 06 Листопада Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS «Дарницьке УП»
7 тур 06 Листопада Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS FC Voskresenka
7 тур 12 Листопада Bronze ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 «Пирогова» VS «Нікос»
7 тур 12 Листопада Bronze ліга (Північна) 10:20 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Київ НКС»
8 тур 12 Листопада Silver ліга (Північна) 11:10 X-Парк 1 Penotrade VS Visla Kyiv
9 тур 12 Листопада Суперліга (Західна) 13:30 ФЦ Совки Football Business Club VS Soborna Team
9 тур 12 Листопада Суперліга (Західна) 14:20 ФЦ Совки «ДФС» VS Generals
9 тур 12 Листопада Суперліга (Західна) 15:10 ФЦ Совки ФК «Вишня» VS MagicTigerTalisman
10 тур 12 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 Brugge VS «Луганщина»
10 тур 12 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 FC Sunrise VS «Ронін»
10 тур 12 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS «Галактікос»
7 тур 13 Листопада Bronze ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 ФК «Кварцит» VS FC Getman Kyiv
8 тур 13 Листопада Platinum ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Бандерлона» VS «Дніпро»
8 тур 13 Листопада Silver ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS «Фокстрот»
8 тур 13 Листопада Silver ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS AFC Start
8 тур 13 Листопада Gold ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 ФК «Антип» VS Gogi
8 тур 13 Листопада Gold ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 «Скіф» VS «Укроргсинтез»
8 тур 13 Листопада Gold ліга (Північна) 14:00 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS Medium Tactics
7 тур 13 Листопада Bronze ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 Bankers VS FC Aviator
7 тур 13 Листопада Bronze ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 FC RONA VS ГО «Братство Небайдужих»
8 тур 13 Листопада Суперліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 ФК «Троя» VS FC VIT EXPORT
8 тур 13 Листопада Суперліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 KANON VS AFC Sparta
8 тур 13 Листопада Platinum ліга (Північна) 18:30 X-Парк 1 «Агросем» VS FC EXMO
8 тур 13 Листопада Platinum ліга (Північна) 19:20 X-Парк 1 Syndicate VS «Золоті ворота»
9 тур 13 Листопада Суперліга (Футзальна) 08:30 Горай Арена FC Sokol (Клавдієво) VS «Комфорт Таун»
9 тур 13 Листопада Суперліга (Футзальна) 09:20 Горай Арена «Віді-трейд» VS FC Dark Horse
9 тур 13 Листопада Суперліга (Футзальна) 10:10 Горай Арена FC Titan VS Hilti
9 тур 13 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 11:00 Горай Арена «Микільська Слобідка» VS Mustang Taxi
9 тур 13 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 11:50 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS «Ібіс»
9 тур 13 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 12:40 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS Alertes
6 тур 13 Листопада Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 «КБТ» VS ФК «Карбон»
6 тур 13 Листопада Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 Alliance VS ФК «Динаміка Київ»
6 тур 13 Листопада Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS ФК «Атлетіко»
6 тур 13 Листопада Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS FC ProfiTent
8 тур 13 Листопада Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS «Сталь ТМК»
8 тур 13 Листопада Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 «Дарницьке УП» VS АФК «Крайна»
8 тур 13 Листопада Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS FC Voskresenka
8 тур 19 Листопада Bronze ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 «Київ НКС» VS FC Getman Kyiv
8 тур 19 Листопада Bronze ліга (Північна) 10:20 X-Парк 1 «Любі друзі» VS FC RONA
9 тур 19 Листопада Silver ліга (Північна) 11:10 X-Парк 1 Visla Kyiv VS AFC Evraztrade
10 тур 19 Листопада Суперліга (Західна) 13:30 ФЦ Совки «ДФС» VS Football Business Club
10 тур 19 Листопада Суперліга (Західна) 14:20 ФЦ Совки Generals VS MagicTigerTalisman
10 тур 19 Листопада Суперліга (Західна) 15:10 ФЦ Совки Soborna Team VS ФК «Вишня»
11 тур 19 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS «Галактікос»
11 тур 19 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 Brugge VS ФК «Вікторія»
11 тур 19 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS FC Sunrise
9 тур 20 Листопада Gold ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS ФК «Антип»
8 тур 20 Листопада Bronze ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Нікос» VS Bankers
9 тур 20 Листопада Gold ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 Gogi VS ФК «Олімпік» (Сквира)
9 тур 20 Листопада Silver ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Фокстрот» VS СК «ГАРТ»
9 тур 20 Листопада Silver ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 AFC Start VS Penotrade
8 тур 20 Листопада Bronze ліга (Північна) 13:10 X-Парк 1 FC Aviator VS ФК «Кварцит»
8 тур 20 Листопада Bronze ліга (Північна) 14:20 X-Парк 1 ГО «Братство Небайдужих» VS «Пирогова»
9 тур 20 Листопада Gold ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 Medium Tactics VS «Скіф»
9 тур 20 Листопада Platinum ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 «Дніпро» VS Syndicate
9 тур 20 Листопада Platinum ліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Агросем»
9 тур 20 Листопада Platinum ліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 FC EXMO VS «Бандерлона»
9 тур 20 Листопада Суперліга (Північна) 18:30 X-Парк 1 AFC Sparta VS FC Vtoris+
9 тур 20 Листопада Суперліга (Північна) 19:20 X-Парк 1 KANON VS ФК «Троя»
10 тур 20 Листопада Суперліга (Футзальна) 08:30 Горай Арена Hilti VS FC Dark Horse
10 тур 20 Листопада Суперліга (Футзальна) 09:20 Горай Арена «Комфорт Таун» VS «Віді-трейд»
10 тур 20 Листопада Суперліга (Футзальна) 10:10 Горай Арена FC Titan VS FC Sokol (Клавдієво)
10 тур 20 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 11:00 Горай Арена «Ібіс» VS Alertes
10 тур 20 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 11:50 Горай Арена Mustang Taxi VS ФК «ВіЯр»
10 тур 20 Листопада Прем"єр ліга (5x5) 12:40 Горай Арена DragonTalismanAlnat VS «Микільська Слобідка»
7 тур 20 Листопада Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 ФК «Карбон» VS Alliance
7 тур 20 Листопада Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS Evo
7 тур 20 Листопада Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 ФК «Динаміка Київ» VS FC Young Patriot
7 тур 20 Листопада Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS «КБТ»
9 тур 20 Листопада Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS Energym Team
9 тур 20 Листопада Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS «Дарницьке УП»
9 тур 20 Листопада Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 АФК «Крайна» VS FC Radun
9 тур 26 Листопада Bronze ліга (Північна) 13:30 X-Парк 1 FC RONA VS «Київ НКС»
9 тур 26 Листопада Bronze ліга (Північна) 14:20 X-Парк 1 «Пирогова» VS «Любі друзі»
10 тур 26 Листопада Silver ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 СК «ГАРТ» VS Visla Kyiv
12 тур 26 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS «Ронін»
12 тур 26 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 FC Sunrise VS «Луганщина»
12 тур 26 Листопада Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS ФК «Козаки»
10 тур 27 Листопада Silver ліга (Північна) 11:00 X-Парк 1 Penotrade VS AFC Evraztrade
9 тур 27 Листопада Bronze ліга (Північна) 11:00 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS FC Aviator
10 тур 27 Листопада Silver ліга (Північна) 11:50 X-Парк 1 AFC Start VS «Фокстрот»
9 тур 27 Листопада Bronze ліга (Північна) 11:50 X-Парк 1 Bankers VS ГО «Братство Небайдужих»
9 тур 27 Листопада Bronze ліга (Північна) 12:40 X-Парк 1 ФК «Кварцит» VS «Нікос»
10 тур 27 Листопада Gold ліга (Північна) 12:40 X-Парк 1 Gogi VS «Укроргсинтез»
10 тур 27 Листопада Gold ліга (Північна) 13:30 X-Парк 1 ФК «Олімпік» (Сквира) VS «Скіф»
10 тур 27 Листопада Gold ліга (Північна) 14:20 X-Парк 1 ФК «Антип» VS Medium Tactics
10 тур 27 Листопада Platinum ліга (Північна) 15:10 X-Парк 1 «Агросем» VS «Бандерлона»
10 тур 27 Листопада Platinum ліга (Північна) 16:00 X-Парк 1 Syndicate VS FC EXMO
10 тур 27 Листопада Platinum ліга (Північна) 16:50 X-Парк 1 «Золоті ворота» VS «Дніпро»
10 тур 27 Листопада Суперліга (Північна) 17:40 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS KANON
10 тур 27 Листопада Суперліга (Північна) 18:30 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS AFC Sparta
8 тур 27 Листопада Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 FC Young Patriot VS ФК «Карбон»
8 тур 27 Листопада Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 Outsiders VS ФК «Динаміка Київ»
8 тур 27 Листопада Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 Evo VS ФК «Атлетіко»
8 тур 27 Листопада Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 Kharkiv Lions VS FC ProfiTent
10 тур 27 Листопада Суперліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 «Сталь ТМК» VS АФК «Крайна»
10 тур 27 Листопада Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 FC Radun VS FC Voskresenka
10 тур 27 Листопада Суперліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 Energym Team VS «Дарницьке УП»
13 тур 03 Грудня Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 ФК «Козаки» VS «Ронін»
13 тур 03 Грудня Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 Brugge VS FC Sunrise
13 тур 03 Грудня Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 «Луганщина» VS «Галактікос»
9 тур 04 Грудня Gold ліга (Східна) 15:00 ФЦ Берковщина 1 FC ProfiTent VS «КБТ»
9 тур 04 Грудня Gold ліга (Східна) 15:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Динаміка Київ» VS Evo
9 тур 04 Грудня Gold ліга (Східна) 16:40 ФЦ Берковщина 1 ФК «Карбон» VS Outsiders
9 тур 04 Грудня Gold ліга (Східна) 17:30 ФЦ Берковщина 1 Alliance VS FC Young Patriot
9 тур 04 Грудня Gold ліга (Східна) 18:20 ФЦ Берковщина 1 ФК «Атлетіко» VS Kharkiv Lions
1 тур 04 Грудня Суперліга (Східна) 19:10 ФЦ Берковщина 1 FC Voskresenka VS FC Radun
14 тур 10 Грудня Прем"єр ліга (8x8) 17:30 ДЮСШ-15 «Ронін» VS «Луганщина»
14 тур 10 Грудня Прем"єр ліга (8x8) 18:30 ДЮСШ-15 «Галактікос» VS Brugge
14 тур 10 Грудня Прем"єр ліга (8x8) 19:30 ДЮСШ-15 ФК «Вікторія» VS ФК «Козаки»