Третій тайм
ФК «АЛТА» VS mr.fish
ФК «АЛТА» забив п’ять голів у ворота суперника, але цього виявилося замало для того, щоби зіграти бодай внічию, тому що mr.fish забив ледь не втричі більше. Довгий час безліч моментів не призводила до взяття воріт, а от під завісу першого тайму «містери» роззабивалися. Один за одним у ворота суперника влетіло п’ять м’ячів, відзначалися Владислав Кобець, Віктор Романюк, Ігор Поліщук, і ще дубль оформив Іван Птуха. По суті, гру було зроблено, але по перерві «чорно-білі» не відпочивали, грали у власне задоволення, навіть збільшили оберти, при цьому не заважаючи супернику також багато забивати. У підсумку за ФК «АЛТА» результативними пострілами відмітилися Микола Сивиріков, і по дубль оформили Дмитро Данилівський і Олександр Богдан. Останній уже забивав на останній хвилині поєдинку. Що ж до mr.fish, то там на вістрі виблискували Віктор Романюк й Ігор Поліщук. Перший забивав, другий асистував. Ефектна перемога команди з рахунком 13:5.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




