Третій тайм
FC Dominus VS ФК "ВіЯр
Ось вони, кульмінація та розв’язка чемпіонської гонки в Лізі Gold. «ВіЯру» потрібна лише перемога в протистоянні з міцним FC Dominus, який і сам не так давно претендував на золото. І це не все, треба ще, щоб «Агросем» «Укрелітцентру» програв, але про це «меблярі» не думали, їм би своє завдання виконати! Але ж «чорно-червоним» також потрібні три очки, тільки вони збережуть команді надії хоч на якісь медалі. І вже на другій хвилині класна розмашиста атака бориспільців завершилася невідпорним ударом Максима Сагуна. «Меблярі» не це не зважали, багато атакували, маючи підтримку вболівальників, трохи переважали по грі, але з моментами «напряжонка». Ще й суперник відповідав небезпечно. При цьому обидва суперники активно та вдало застосовували високий пресинг. Гідними один одного виглядали опоненти. І на 14-й хвилині Ілля Гамбаров подвоїв перевагу господарів. По перерві «жовто-сині» додали в атаці, активності та агресивності, але «леви» на чолі з Віктором Льодіним трималися. У середині другого тайму Володимир Бужин пробив-таки Льодіна, а захист вже не міг стримувати натиск суперників. Згодом Льодін рукою закинув м’яч у ворота свого колеги на протилежному краю майданчика, і гол, звісно, не було зараховано. І тут же Бужин зрівнює рахунок, впіймавши м’яч на ногу в карному майданчику – 2:2. Під завісу матчу сталося вилучення Бужина, який не стримав емоції, і червоне світло запалилося не лише перед ним, а й перед його командою. Маючи лічені секунди, «бориспільські леви» використали чисельну більшість (відзначився голом Ярослав Васюк) і вирвали перемогу! Так, «Агросем» – уже чемпіон, а от хто з якими нагородами завершить сезон, поки що не ясно…

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




