Третій тайм
«Укрелітцентр» VS Агросем
FC Dominus переграв ФК «ВіЯр», зробивши тим самим «Агросему» подарунок, і «зелено-білі» вийшли на матч з «Укрелітцентром» уже в статусі чемпіона Ліги Gold. Однак титул не змусив команду почивати на лаврах, вона видала чудовий матч, здолавши в підсумку сильного суперника. Втім, стартова двадцятихвилинка залишилася за «центровими», а гол Володимира Вовнянка став єдиним у першому таймі. Одразу ж по перерві блискуча контратака «Агросему» дозволила йому відновити паритет. Голкіпер суперника задалеко вийшов уперед й одразу був покараний точним пострілом Артема Бурби. Частіше м’ячем володіли «центрові», й атак вони провели більше за суперника, однак симпатичніше, якщо так можна висловитися, атакували «зелено-білі». Разом з тим симпатією й елегантністю матчі не виграють, і знову слово узяв Вовнянко, вдруге вивівши свою команду вперед. «Агросем» не здавався, колектив досить неочікувано для опонента додав, і після рикошету Михайлу Тесленку вдалося зрівняти цифри на табло. Не встигли «центрові» розіграти м’яч з центру, як той самий Тесленко на дальній штанзі замкнув передачу партнера, і от вже «аграрії» захопили лідерство, остаточно перевернувши гру на власну користь. Отримавши перевагу, гості ще більше розігралися, що вилилося в дубль Юрія Рокицього. До фінального свистка залишалося всього лише дві хвилини, тому ім’я переможця вже стало очевидним. До завершення зустрічі суперники обмінялися голами, за «Укрелітцентр» відзначився Дмитро Квієсіс, а тріумфувати з рахунком 6:3 «Агросему» допоміг Богдан Ветушко.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




