Третій тайм
ФК Металлист-Киев VS OLX B2B
Перш за все привернуло до себе увагу те, що ФК «Металіст-Київ» постав у власній варіації формі славетного харківського клубу, зі своєю емблемою на грудях – майже всі, за виключенням одного (а він виявився новачком) були вдягнені так, як і належить. Звісно, це також в деякій мірі допомогло команді вибороти свою першу перемогу в поточному сезоні. Але тут було й інше – понад усе рішучий настрій, який став очевидним з перших же хвилин. Капітан «жовто-синіх» Вадим Стаднік швидесенько оформив дубль, потім ще й автогол від OLX B2B стався, ще одне взяття воріт – і на восьму хвилину вже 4:0! «Чорно-помаранчевим» знадобився час, щоби прийти до тями, але, до їх честі, це команді більш-менш вдалося. Два голи наприкінці кожного з таймів підсолодило трохи гіркоту поразки для колективу, який все ще перебуває на шляху до свого першого успіху.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




