Третій тайм
OLX B2B VS UKRMEDIAS
Якось вже занадто легко далася перемога команді Ukrmedias над OLX B2B. Зрозуміло, що виходячи зі стартових позицій, успіх колективу Анатолія Пономаренка читався, але ж не настільки розгромним він мав бути. Давненько вже «чорно-помаранчеві» не грали настільки безпорадно, що навіть голу престижу у ворота суперника не забили. Але тут було ще дещо: отримавши прочухана від лідера, «Гетьмана», гравці Ukrmedias зібралися з думками і видали свій насправді найкращий матч у поточному сезоні – все в них виходило, всі були на своєму місці. Молодці всі – від голкіпера Дениса Вайсеро, який зберіг свої ворота в недоторканості, до Вадима Коробенка, котрий оформив дубль вже наприкінці матчу, не дозволивши собі розслабитись, коли ситуація дозволяла. Ну і звісно, відзначимо покер Андрія Іщенка! Поки що Ukrmedias усе ще залишається «темною конячкою», хоч і веде боротьбу за лідерство в Лізі С. А коли ж ми дочекаємось справжнього прориву від OLX B2B? Давно пора!

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




