Третій тайм
«Дракони» VS «Скіф»
Шкандаль! Добре, що до бійки не дійшло… Капітана «Скіфу» Миколу Прибігу вилучили. Як він вважає, незаслужено. «Для чого ми сюди приходимо? Щоби отримати задоволення! А де воно?!» – лейтмотив його тиради, зверненої до арбітрів (це так коротко, бо якщо додати обсценну лексику, яка була присутня, було би довго). А ще: «Подивіться на табло – там усе побачите!» Це вже до суперника. Ну так, не знайшли «Дракони» зброї проти «скіфів», які свої козирі використали на повну і цілком заслужено перемогли. Чи потрібні ці сплески емоцій? Мабуть, що так. А де ще їх виплескувати? «Скіф» переміг, «Дракони» поступилися, сезон завершено… Якщо хочете – продовжуйте, але ж будьте готові до подібних викликів та всіляких «негараздів».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




