Третій тайм
АФК «Хунта» VS Ajax
АФК «Хунта» продовжує дивувати гарним збором на матчі, а це в свою чергу, звісно, впливає на якість самої гри. З такою «не соромно на люди вийти»! У поєдинку з грізним «Аяксом» команда показала, що вийшла не номер відбувати, а змагатися за результат. Боролися до кінця, не здавалися. «Виграли. Але не ми, – підбив підсумки голкіпер «Хунти» Олександр Босенко. – А загалом добре зіграли». Цілковито згодні! Ну а гравці команди Ajax усі разом, дружно, записали звернення-привітання до свого капітана Михайла Суровицького, в якого нині думки зовсім не про футбол, адже в чоловіка медовий місяць. Приєднуємось до вітань!

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




