Третій тайм
SC Olympia Sport VS Salateira
Матч видався захоплюючим, тож вболівальникам ніколи було нудьгувати. Номінальні господарі краще відіграли перший тайм, завершивши його на власну користь, а от по перерві вже виконували соло гості. Результат матчу вирішили два влучних постріли Олега Радзивелюка протягом трьох хвилин і його команда відсвяткувала перемогу з рахунком 4:3. Під час двобою тренер і капітан «олімпійців» багато критикували арбітраж і навіть післяматчеві коментарі були присвячені тільки цій темі. Капітан SC Olympia Sport Олександр Левчук: «Дякуємо за турнір, усе було добре. Однак з такими жахливими суддями працювати просто неможливо. У вас арбітри на кожній грі судять різні. Ми не проти результату, але вибачте – в минулій грі за поштовх у спину дають червону картку, за удар після свистка дають червону картку, а тут цього всього цього немає. Просто поясніть мені, як це можливо? Я не проти результату, але у вас що, судять по-різному в кожному матчі? Після цього якось реєструватися великого бажання не виникає. А так, у принципі, все добре. Турнір непоганий, раді виступу тут, але суддівство залишає бажати кращого». Гравець команди Salateira Олександр Іщенко: «Суддя помилявся в обидва боки приблизно однаково, тож робити якісь односторонні претензії нема сенсу, як на мене. Була важка гра, але в той ж час дуже важлива для нас. Дуже добре, що вдалося перемогти, адже завдяки цій звитязі нам вдалося зберегти за собою місце в першій п’ятірці за підсумками сезону».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




