Третій тайм
TURBO VS Atletico
Як стало відомо на цьому тижні, матч проти Turbo став для «чорно-білих» останнім на нашому турнірі. Команда, напевно, знала про це заздалегідь, тому кожен з гравців виклався на повну. Хоча це можна сказати тільки про перший тайм, а от в другому вже в гру вступили «потужні», які до останнього билися за результат, намагаючись завершити сезон на мажорній ноті, але суперник все-таки витримав і закінчив свої виступи на турнірі, поклавши до кишені срібні нагороди Ліги Bronze. Капітан команди Atletico Олександр Жежер: «Непроста перемога. Все було гарно і злагоджено в першому таймі, а от по перерві все перевернулося з ніг на голову. Не могли толком зібратися, думали: скоріше би все це закінчилося, аби лише вдалося втримати підсумкову перемогу. Добре, що цього разу нам вдалося зробити це. Скажемо так: нам пощастило, на відміну від матчів проти «Ікарусу» або Hammers. Втримали необхідний рахунок, який дозволив нам вийти на друге місце. Грою не задоволені, але що поробиш. Попереду в команді великі зміни – з’явиться тренер, буде новий капітан. Дивимося в майбутнє і рухаємося вперед».

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




