Третій тайм
Поехали с нами VS Патрульна Поліція
«Патрульна поліція» завершила чемпіонат, переконливо здолавши «Поїхали з нами». Забивши за два останні матчі 31 гол, «патрульні» довели лік забитим м’ячам до 148-ми. Чудовий показник – 7,4 в середньому за матч. Хоча за цим показним МФК «Запоріжсталь» значно випередила «поліцейських», за пропущеними ніхто не мав їм рівних! Лише 34 (або 1,7 за гру) – чудовий доробок команди Бадрі Гогохія, який, до речі, був визнаний найкращим гравцем чемпіонату! Володимир Марініч, граючий тренер «Поїхали з нами»: «Та в принципі все нормально! Пограли, виступили на турнірі. Задоволення отримали. Скажу так: з тими командами, що за межами призової трійки, ще якось можна грати. А з «Запоріжсталлю», «Нікмою» і «Патрульною поліцією» – без шансів. У них рівень набагато вищий. У нас віковий склад, чоловіки віком за 40 є, в професіоналах ніколи не були, тож не дивно, що так виступили. Що далі буде з командою – поки не знаємо. Тим більше, що інформації про наступний чемпіонат поки нема… Побачимо, коли наш організатор Сергій Косюк повернеться – будемо думати». Бадрі Гогохія, організатор «Патрульної поліції»: «Приємно і дуже несподівано отримати таке визнання і особисту нагороду. Однак це заслуга команди. У нас є кращі за мене, в яких я навчаюсь. Ми задоволені – завдання виконали, в призери потрапили. Сказати, що могли стрибнути вище голови, замахнутися на чемпіонство, не можемо. «Запоріжсталь» об’єктивно була сильніша, бажаємо їй успіху в Києві. Ну а ми безцінний досвід отримали. Багато людей пройшло пройшло хорошу школу – в районі 25-ти або й більше. Дехто з них нині в АТО, інші переведені – служба є служба. Але ми медалі їм передамо. Нині в нас нестача кадрів, тож обіцяти, що будемо продовжувати виступи, не можемо. Вірогідна поява команд в інших містах – в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі. Ми свої найкращі рекомендації турніру дали – там наші колеги розмірковують…»

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




