Третій тайм
ФК Нікма VS Легіон
Хоча гра не мала турнірного значення, вийшла вона бойовою та запеклою. Несподівано швидко пропустивши від «Нікми» два голи, «легіонери» всю гру намагалися наздогнати суперника. Характер проявили, волю. Билися до останнього, але так і зуміли втекти від поразки… Руслан Мартиненко, капітан ФК «Нікма»: «Для нас гра була принциповою . По-перше, ми – сусіди. По-друге, у нас була суперечка в першому колі, вони навіть протест писали. Вважаю, ми заслужено перемогли. Усе ж таки ми явно сильніші. Щодо підсумків сезону, визнаю, «Запоріжсталь» заслужено стала чемпіоном. Вона наш найсильніший двічі здолала. Могли би на другому місці бути, але в матчах з «Патрульною поліцією» поганий жарт зіграла наша самовпевненість, та ще й нефарт. А так, друге місце чи третє – яка різниця? Ми вже заявились на інші турніри, на Кубок області граємо. Про «дев’ятку» думаємо, але нам незручно добиратися, так що не знаю…» Олександр Крюков, організатор «Легіону»: «Ні, «Нікма» не сильніша за нас. 3:2 – хіба це перевага? Наші кілька виходів сам-на-сам не реалізували, могло все скластися інакше, при тому що ми не так перемоги прагнули, як показати хорошу гру. Просто в нас молоді хлопці грають – вважай, представники дворового аматорського футболу. Проявляють себе, йдуть на підвищення. Ми виховуємо своїх, а ці понабирали готових… Несправедливий регламент, аж нецікаво. Справедливості як не було, так і нема!»

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




