Третій тайм
МФК «Филлер» VS Otium
У минулому сезоні Otium спіткали проблеми зі складом: через травми, інколи хтось просто не приходив і так далі. Перед новим турніром колектив залишило чотири виконавці, натомість п’ятеро зайшли на вхід, як то кажуть. Суперник по звітному поєдинку забагато дозволяв команді гостей, тож у них майже все виходило, і відчувалося, що гра дається легко, що зрештою й знайшло свій відбиток на підсумковому результаті гри. Що ж до МФК «Філер», то всі сподівалися, що невезіння попереднього сезону закінчиться разом з літом, що підтягнуться гравці, яких не вистачало, проте віз залишився й досі там. Щонайменше за підсумками після першого туру. Було помітно, що хлопці «важкі, не можуть підтримувати темп, запропонований суперником. Як з’ясувалося вже після гри – цілий місяць команда взагалі не тренувалася, тож картина на футбольному полі повністю відображала бездіяльність колективу під час міжсезоння. Це розумів кращий тренер минулого сезону, тож, зазвичай активний на бровці, він просто сидів мовчки, особливо не керуючи діями команди. У підсумку Otium здобув повністю заслужену перемогу з рахунком 4:1, а «Філеру» знову знадобиться час на розкачку, тож принаймні про боротьбу за чемпіонство в цьому сезоні не може йти і мови.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




